Jaké knoflíky ke camel kabátu?

Vložit odpověď
Jiná Realita

25.2.13 18:26

ahoj,

koupila jsem si za extra dobrou cenu kabát, který ale nemá ani jeden knoflík (proto ta cena). líbila se mi barva i střih a rozhodla jsem, že knoflíky prostě dodám sama :-)
z toho vyplývá otázka:
jaké knoflíky si myslíte, že by se hodily ke kabátu, který má camel/pískovou barvu? nebo jaké preferujete vy? kovové? plastové v barvě co nejblíže kabátu? hnědé? mně by se líbily velké kovové pecky, jenže pak váhám, jestli kov žlutý nebo bílý, protože nosím oboje, i kabelky mám s obojím kovovým příslušenstvím.

je to takový tenký kabátek s 60% vlny, spíš do mírnější zimy nebo na podzim, boty k němu budou vždy hnědé, nebo možná třeba zelené/jinak jednobarevné kotníkové platformy.

děkuji za tipy a názory :-) i třeba kde takové knoflíky mají (zlín, brno, internet)

kabát nemám vyfocený, ale snad to nevadí, tvar knoflíku bude určitě jednoduchý kulatý, jde mi jen o barvu.

Najdete v encyklopedii: Šaty do práce

 

bez fotky těžko radit :) ale obecně: má- li kabátek hezký, zajímavý střih, volte spíše knoflíky neutrální, tzn. ať se přibližují barvě kabátu nebo o pár tónů tmavší. Chcete-li naopak upoutat pozornost na knoflíky, volte je kontrastní a výrazné. Střídáte-li žlutý a bíly kov na doplňcích, vyhněte se knoflíkům stříbrné a zlaté barvy.
shrnutí : hlasuju pro barvu camel či hnědou (klidně i tmavší) :)

Olivera +990/-80

25.2.13 18:55

 

Ahoj, ke kabátu barvy camel bych volila knoflíky v barvě kabátu o pár odstínu tmavší nebo černé plastové.

Modo Diino +2624/-2070

25.2.13 18:34

 

Camel kabátů je všude spousta, kdyby mi doma přistál jeden bez knoflíků, asi bych neodolala a našila na něj každý jiný knoflík (stejné velikosti, barevně tón v tónu) ze škatule knoflíků po babičce. Zvažte, zda by to za to nestálo. Chápu ale, že asi ne každý je takhle střelený :D
Jinak já moc nemám ráda knoflíky v barvě kabátu. Kovové bych taky neradila, protože jak říkáte, máte různé kování kabelek. Osobně by se mi víc než hnědé, které všichni radí, líbily kontrastní černé, nebo naopak světlé smetanové. Nebo klidně ty tmavozelené, k botám… (a k hnědým by šly taky). Zvážila bych klidně i dřevěné.

firefly +5490/-789

26.2.13 16:35

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek