Jaké koktejlky k těmto botám?

Vložit odpověď
JanaKope

12.12.17 20:40

Zdravím vás,
deset let jsem se do divadla nedostala a ani předtím jsem tam moc nechodila, a najednou Labutí jezero. Takže nemám v podstatě žádné zkušenosti a rady čerpám na internetu. Jenže z nabídky šatů jsem naprosto zmatená a ztrácím se v tom, co ještě vhodné je a co už nikoli, navíc jak to zkombinovat s obuví, to mi nikdy nešlo. Stalo se to, že jsem vybrala nějaké šaty, koupila k nim boty a kabelku, ale až později jsem zjistila, že šaty jsou spíše plesové. Nechci být za trubku, měla bych mít spíše „malé černé“, koktejlky nebo jiné krátké společenské šaty. Když už, tak bych ráda něco zajímavějšího než malé černé. Jak na to, aby ten lesk bot nebyl na škodu? Zejména mi jde o vhodnost barev - předpokládám, že černá a tmavé odstíny červené, fialové, modré by měly být ok, je to tak? Šaty by určitě měly být jednoduchého střihu, ke kolenům. Uvažuji správným směrem? Jaksi se mi ještě nepodařilo nic moc najít, i když to zní doscela jednoduše… Děkuji srdečně za shovívavost a podporu :-))

Najdete v encyklopedii: Materiály

 

Podle ne úplně zřetelné fotky si dovoluji poradit: k lodičkám tohoto střihu a barvy se rozhodně nehodí tmavé šaty. Vyžadují velmi světlé, tenoučké punčochy a šaty v barvě maximálně o dva tři odstíny tmavší než samy boty. Střih šatů bych neodvozovala od obuvi, ale postavy a věku. Prostě zda je lépe už víc skrývat nebo ještě mohu ukazovat a vždy se snažit s pomocí střihu přiblížit se ideálním proporcím, dejme tomu " přesýpacím hodinám", to už je na Vašem vkusu. Outfit mohu začít realizovat od bot a kabelky, ale musím o něm mít základní představu, kterou pak dotvořím. Barvy je třeba vybírat pečlivě podle tónu pleti, zvláště u větší investice, jakou formální oblečení je. Zkuste se spíš přihlásit do některého vlákna, aby se dalo více diskutovat a nabízet, víc hlav víc ví…

Bossygirl +6526/-2374

12.12.17 20:59

 

Co myslít větou: „Když už, tak bych ráda něco zajímavějšího než malé černé“? To jsou ty nejuniverzálnější šaty pro dámu a každá by měla alespoň jedny mít.

Jirkátor +16464/-4174

23.1.18 06:40

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek