Jaké koupit boty

majajilk

23.01.15 15:24

Dobrý den všem,

potřebovala bych poradit - jaké a kde by se daly koupit boty k sukni/kalhotovému kostýmku/prostě aby vypadaly slušně, které budou šněrovací a nebudou na podpatku.
Protože mám problém s kotníkem, nosím někdy ortézu a potřebuji, abych se do těch bot vešla i s ní i bez ní… A musí být slušné, abych v nich mohla jít na zkoušky.

Já myslela například „oxfordky“, ale ty nemůžu sehnat ve své velikosti - 34/35.

Tak moc prosím o tipy, děkuji


Reklama

 

Vezměte si klidně slušné balerínky. To, že bude ortéza vidět, vůbec nevadí. Pokud žádné takové balerínky nemáte a v běžné dámské nabídce nesežene, určitě budou mít v dívčím oddělení nějaké jednoduché společenské černé nebo nude balerínky.

Pokud věříte e-shopům a můžete dát do bot okolo 1 500 - 2 000, pak zkuste zadat svou velikost na těchto stránkách, něco určitě vyskočí:

http://www.botyk.cz/
http://www.eobuv.cz/
http://www.spartoo.cz/

andiedvorakova +8735/-1219

23.01.15 23:51

 

Já osobně bych zvolila klidně takové boty, aby ortéza byla vidět - v tu chvíli totiž nikdo nebude hodnotit, co za boty máte. Hlavně aby byly pohodlné, protože (a s tím mám zkušenost) trápit se s problémovým kloubem celý den v nevyhovujících botách (jen proto, že na to je dress code) je samo o sobě hodně nepříjemné, natož při zkoušce.

Sama jsem šla s obvazem na kotníku v balerínách (slušněji vypadajících) - k sukni každému bylo jasné, která bije, a s kalhotama to vůbec nerušilo (moje společenské jsou rovně střižené, takže u kotníků dost volné).

betty198 +1249/-323

23.01.15 21:09

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama