Jaké náušnice ke korálům?

Vložit odpověď
Meeshi

16.12.14 12:43

Ahoj,
znovu se na vás obrátím s prosbou o radu… V práci mám business dresscode (i když ne nijak striktní - často nosím různé svetříky, bez saka apod., záleží na typu schůzky, klientovi…). Docela ráda nosím na krku „náhrdelníky“ z voskovaných perel (viz ilustrační foto). Mám jak krátké jednoduché, tak i dlouhé, které nosím dvojmo. Barvy kovově šedé, černé, krémové, modré, zelené, vínové… Akorát vždycky bojuju s tím, jak sladit náušnice? Moc se mi to nelíbí v setu stejné náušnice+náhrdelník - připadá mi to takové úporně vyladěné. Takže zpravidla k nim nosím jednoduché stříbrné „koule“ (viz druhé foto). Jakou představu náušnic byste měli vy, aby to ladilo? Jsem spíš minimalista.
Narovinu říkám, že v kombinování věcí nejsem zdatná, takže se radši zeptám - pro tohle zkrátka nemám cit…:)
Budu vděčná za rady!
M.

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Taky mám tři takové náhrdelníky a i když je mám v setu s náušnicemi, obvykle je nosím odděleně. Korále mi (na mně) přijdou dostatečně výrazné, takže si k nim žádné náušnice obvykle neberu. V celém setu na běžné denní nošení si přijdu přesně tak, jak popisujete - úporně slazená. Pokud si nějaké beru, potom úplně jednoduché, malé, nenápadné zirkony:

Ale radši to mám úplně bez náušnic. Když se mrknete na net, uvidíte, že spousta celebrit nosí výraznější perlové náhrdelníky také bez. Není nutné vždycky mít náušnice :)

Meeshi: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

16.12.14 19:41

 

ak ste skôr minimalista, stavte iba na jeden kus bižutérie, ja osobne nosím buď IBA náhrdelník alebo IBA náušnice :-) oboje mi príde už too much, hlavne, ak je náhrdelník masívnejší…

zuzulique +1872/-682

16.12.14 17:25

 

já to mám pro sebe vyřešené, nosím pouze zlaté náušnice (alergie na kov, takže žádnou bižu nemůžu mít a stříbro mi nesluší), ale líbí se mi ty zirkony, myslím, že obličej rozsvítí :-)

motiva +1351/-282

16.12.14 20:54

 

Buď nějaké nenápadné stříbrné pecičky (nebo jiný tvar, klidně kruhy nebo co nosíte), těmi nezkazíte nikdy nic a nechte dominovat opravdu jen náhrdelník. Nebo pokud chcete ladit, ale ne zase tak úporně, abyste měla stejné náušnice a stejný náhrdelník, tak se slaďte jen barvou, například barvou kamene, zapichovací náušnice, jak zmínila odpovídající přede mnou, se mi taky zdají jako dobrý tip.

aailyyn +8057/-1745

16.12.14 16:57

 

K perlickam by sa mi pacili nausnice, nie visiace, ale zapichovacie, hranate, ovalne, nie perlicky, velkostou skor mensie, predsa je to do prace. Zlate by sli ku ktoremu kolvek z vasich nahrdelnikov , cierne tiez, ruzove ku sedym.

Modigliani +8794/-2955

16.12.14 16:22

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek