Jaké punčochy z obchodu

Vložit odpověď
višeňka

21.2.14 20:18

Zdravím. V eshopech jsem viděla hodně druhů punčoch na podvazky. Pro začátek bych si na běžné nošení chtěla koupit levnější, tak maximálně do 50Kč v kamenném obchodě. Protože s jejich nákupem nemám žádné zkušenosti, potřebovala bych poradit, jaké konkrétní punčochy v téhle ceně se v krámu dají koupit, a s kterými z nich máte dobré zkušenosti. Děkuji za rady.

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Nosím je ráda, ale za tuhle cenu jsem je v kamenném obchodě nikdy neviděla. Nakupuji si je v Calzedonii a viděla jsem je i v Gatta. Ale ještě je třeba k nim pořídit i podvazkový pás. Případně někdy se dají koupit společně, ale to už mi ta cena přijde vyloženě nereálná i v rámci slev. Ten pás jsem viděla i okolo dvou set korun, punčochy tak sto Kč. Nicméně na běžné nošení mám raději samodržící. Navíc punčochy na podvazkový pás bývají často velice jemné, proto na běžné nošení dost nepraktické podle mého. Samodržící jsou pevnější. Toť má zkušenost.

Amun +17734/-1289

21.2.14 23:00

 

Já punčochy nenosím, ale co se týká té ceny, podle mě nereálná není - pokud chcete klasické tenké tělové nebo černé na denní nošení, český výrobce Novia nabízí na Internetu kolem 20 Kč. Já si kupuju punčocháče stretchové za 29 a lycrové za 35 v Brně v galanterii na Joštově (stejná je i na Rašínově, byla na Jánské, tam nevím, jestli už ji nezrušili) a myslím, že tam ve stejné cenové kategorii mají i punčochy.

kohlida +1469/-332

22.2.14 09:31

 

Normálně kupuji samodržící punčocháče v Calzedonii, stojí mezi 100-200, to mám velmi dobrou zkušenost. Jednou jsem se nechala zlákat cenou a koupila si levnější punčocháče na podvazky asi za 50, nedali se nosit, okraj byl velmi pevný a zařezával se do nohou, až mi otékali, takže doporučuji koupit kvalitnější samodržící punčocháče.

Entyka +2145/-897

24.2.14 13:25

 

Mám dobrou zkušenost s Marks and Spencer, ale kupovala jsem jen samodržící nebo punčocháče… Stojí kolem 300 Kč.

šedá myš +113/-58

24.2.14 16:50

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek