Jakou kabelku k pérkům?

Vložit odpověď
Lim

11.10.12 17:29

Hrozně se mi líbí tyto boty, nemůžu si ale vybrat žádnou kabelku, nějak nevím stylově… Mám objednanou Cambridge bag v černé barvě, myslíte že by šla? Nebo jaký styl Vám přijde vhodný? A barva jen stejná jako boty, nebo klidně černá?
Díky :)

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

ono zalezi, co si vezmete na sebe za obleceni, protoze chelsea boots se hodi k ruznym stylum, kalhotam i suknim. urcite ale nic neztratite kabelkou ve stylu doktorske brasny nebo bohemia bag, ktere mela ada v minulem clanku… a cerna barva na kabelce by mi nevadila, ted uz neni nutne otrocky ladit kabelku s botama

razorblade +33049/-14046

11.10.12 19:37

 

K tomuto typu bot - též v hnědé, nosím koženou hnědou klasicky šitou aktovku (zakoupeno na Aukru). Je to klasický typ bot, proto bych v tomto případě moc neexperimentovala a držela se hnědé barvy a tradičních brašnářských prvků na kabelce aktovkového tvaru. Vyvarovala bych se - včetně oblečení - přílišné zdobnosti. Těmto botám sluší střídmý pánský styl a sportovní elegance (tedy ta původní - sportovní saka apod. - jakože ne white tie).

klubo +10437/-4086

12.10.12 09:32

 

Předpokládám, že budou ke kalhotám a celkově „sportovnějšímu“ vzhledu. Kabelku by šla jak černá, tak v barvě bot ( nakonec vyskytují se tam obě). Stylově a i praktičností by se mi k nim líbila i tzv. gondola. ;)

Chany +14970/-1559

11.10.12 17:52

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek