Jakou podprsenku pod tyto šaty

Vložit odpověď
lenbo

20.1.16 11:09

Dobrý den,
chtěla bych velkou radu ohledně plesu. Naposledy jsem byla pred cca 7 lety na nějakém vesnickém plese a vůbec nevím, co se nosí.
Jakou podprsenku pod tyto šaty? A jaké si mám pořídit boty ( barva, styl)? Chodím pouze ve sportovní obuvi, tak nevím jak zvládnu chůzi na podpatcích.
Děkuji za rady.

Najdete v encyklopedii: Modrá barva

 

Pod tyhle šaty se nejvíce hodí podprsenka ŽÁDNÁ. Jakákoliv jiná úplně zničí záměr té aplikace.
Můžete zvolit takovou tu nalepovací, nebo jenom takové ty nálepky na bradavky, nebo, pokud se necítíte, volte tu šikovnou, která je určená do šatů s holými zády:

Ale BEZ RAMÍNEK!

K botám bych dodala, že pokud se necítíte v jehlových podpatcích, bez problémů volte menší podpatek. Balerínky se úplně ke stylu šatů nehodí, chce to aspoň maličký podpatek, např. kačenku, nebo něco podobného:

http://bata.glami.cz/…rve-4691539/

Šaty máte opravdu dlouhé, takže boty nebudou tolik vidět. Styl klasický elegantní (viz např. obrázek výše), barvu bych volila dle dalších zvolených barev - tmavě modré, černé, tělové, stříbrné (vzhledem ke stříbrné aplikaci na šatech)…

Šperk na krk bych nebrala vůbec, zdobení šatů je šperkem samo o sobě. Vzala bych si jen drobné náušnice (např. perličky), ne příliš dlouhé, nebo třeba štrasové a štrasový náramek.

A omlouvám se předem za impertinentní poznámku, ale chce to kvalitnější prádlo, dobře padnoucí (nemusí být nutně stahovací, figuru máte pěknou), aby vám kalhotky nedělaly na bocích ty nehezké zářezy.

Jinak šaty se mi líbí a určitě vám to bude moc slušet! :)

moi-bebe +2205/-787

20.1.16 11:34

 

Šaty jsou moc hezké a sluší Vám. Podprsenku nejlépe hladkou v tělové barvě, bez ramínek, co se vzadu na zádech kříží a zapíná na břiše, popř. tu nalepovací. Jen si dejte pozor, aby dekoltová část podprsenky korespondovala s dekoltem šatů, aby nikde nevykukovala. Pokud máte někde v okolí šikovnou švadlenu a dostatek času na danou úpravu, tak je možné do těch šatů podprsenku přímo všít, použít na to můžete už nějakou starší dobře padnoucí hladkou podprsenku (nejlépe tělovou), která se tvarově hodí k danému dekoltu. U všité podprsenky se pak nemusíte bát nechtěného vykukování podprsenky při pohybu.

vendulael +23100/-2929

20.1.16 15:15

 

Ještě je tu varianta vršek podšít tělovou nebo kontrastní barvou.

Oblázek +1939/-440

21.1.16 09:36

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek