Jaký je Váš názor na tento hřeben

Vložit odpověď
dd2866

16.3.15 13:42

Jaký je Váš názor na tento konkrétní doplňek. Pomineme-li, že se květiny již třepí a že je lehce zaprášen (po více než třech letech jsem ho našla v krabici).
Jedná se o mou ruční výrobu a při pohledu na něj mě popadl takový lehčí záchvat nostalgie, tak bych ráda znala Váš názor.
Byl myšlen do podobného účesu jako na poslední fotce.

Najdete v encyklopedii: Romantické šaty

 

Nevím přesně, jakou radu potřebujete. Obdivuji vaši šikovnost, já toho nejsem schopna. Ovšem každý vám řekne něco jiného a jeho názor bude vyplývat z jeho vkusu. Já osobně na romantické oblečení a doplňky nejsem a taky mi ani nesluší. Další bude z hřebenu nadšený. Suma sumarum, jste šikovná, ale já bych si tento hřeben do vlasů nikdy nedala, byť drdoly nosím.

Clementin +252/-106

16.3.15 16:50

 

Osobně takové hřebeny zbožňuji a kdyby byl v jiné barvě (růžovou nenosím), tak jej s radostí zakomponuji do mnoha svých každodenních modelů, je překrásný! Ale všeobecně nosím hodně zdobné a romatické šaty, ke kterým takováto vlasoozdoba krásně ladí… takže za mne určitě ano, ale ne ke každému módnímu stylu to sedne :)

PetraEliarosa +50/-5

16.3.15 14:43

 

Je krásný a já bych si ho vzala i ke křiváku, nebo něčemu podobně drsňáckému, stejně tak bych si vzala kožený náramek s pyramidkami k romantickým šatům..... líbí se mi model laděný do konkrétního stylu trochu shodit, jako že úplná dokonalost je nuda:-)

Carla Bruni +550/-168

16.3.15 17:39

 

Myslím, že jde i o váš věk. Já podobné věci (do vlasů, jako brože atd.) moc ráda nosila okolo 25 let. Teď je mi o 10 víc a myslím, že je to už passé, že jsem z podobné romantiky „vyrostla“. Ale tohle je opravdu věc každého jednotlivce, pokud se vám líbí a jste na to typ, noste ho.

Birgit +106/-19

16.3.15 18:35

 

Nosit, nenosit? Mno to asi nezáleží tak úplně na hřebenu, jako spíš na vás. Sluší vám? Jak se v něm cítíte? Bude se vám k něčemu hodit? Kýč to je, to je jasné. Ale i kýč může slušet. Samozřejmě, tak to je jen v malém procentu případů. Češi (a obecně lidé ze střední a východní Evropy jsou povětšinou nevýrazní lidé (a tím, jak běžně chodí oblečení, to ještě umocňují), takže se lehce může stát, že je něco takového přebije a výsledek bude buď hodně rozpačitý, nebo jim to rovnou nebude vůbec slušet. Bude to zkrátka příliš. Nevýrazné ženě asi bude spíš slušet menší kytička v nějaké méně nápadné barvě, ale nějaká karibská obyvatelka může snést i obrovskou oranžovou květinu. Asi víte, co tím myslím. Takže jde o to, zda k vám ten hřeben ladí. Pokud ano, nebála bych se ani té trochy kýče. A kdyby to nešlo, můžete ho prodat (nebo nosit doma, kde to nebudete nikomu předvádět) a vyrobit si nějaký nenápadnější, v kterém byste se třeba i cítila lépe. :)

andiedvorakova +8745/-1219

16.3.15 21:12

 

Mně se líbí. Vůbec Vás neznám, takže to rozeberu tak trochu z mého úhlu pohledu. Co se týče barev je to pro mě jako pro chladné léto trefa do černého ( předpokládám, že když jste si ho sama vyrobila máte to tak nějak podobně a k většině oblečení i k Vám samotné barevně bude ladit).
Co se týče stylu , já osobně kdybych si tento hřeben vzala, bylo by to k něčemu úplně jednoduchému až minimalistickému ( K jednoduchým pouzdorovým šatům , k jednoduché bílé košili a jeansům atd.) Prostě tak, abych se necítíla přezdobeně , ale zároven aby celek nepůsobil fádně. Ale to jsem já a můj osobní vkus. Jak už zminovali ostatní můžete být celkově romantická a nebo naopak tímto romantickým prvkem shodit něco jinak celkově „drsnějšího“. Vždy záleží na nositelce, jejích proporocích a stylu a schopnosti doplněk zakomponovat citlivě a vkusně do celku. Ten samý doplněk může vyznít přehnaně a směšně, ale taky šmrncovně a záleží vyloženě na každém z nás, co konkrétního si zrovna představíme.
Obecně ale nemyslím, že by toto byl typ doplnku, který unese jen velmi výrazná osobnost a na ostatních bude vypadat rozpačitě. Alespon tak soudím podle sebe., protože se nepovažuju za člověka vyznávající především klasický styl, ale tuto ozdobu bych rozhodně unesla a rozpačitě bych se v ní necítila.

AnaKarenina +4690/-1312

17.3.15 15:36

 

Něco podobného zrovna sháním, děkuji za připomenutí. Často nosím účes jako na fotce a už delší dobu si říkám, že by chtěl nějaký doplněk, ne nutně v tomto květinovém provedení, dají se vyrobit různě nazdobené hřebínky i menších velikostí - ne nutně takto romantické. Je to záležitost osobního vkusu. Aneb platí pravidlo, že nelze hodnotit kousek sám o sobě, ale na konkrétní majitelce a v kombinaci s celkovým outfitem. Mimochodem, jste šikovná!

Harmonika +3141/-470

18.3.15 21:16

 

Mě se to tedy vůbec nelíbí, byť šaty nosím, ale asi na tu romantiku nejsem. Respektive, je to moc hezké a jste šikovná, ale nikdy bych si do vlasů nic takového nedala. Na mě je to příliš velké, příliš výrazné a prostě všechno příliš :)

smajiska +26/-8

19.3.15 10:51

 

Me se to libi moc! Vzala bych si to hned, treba k satum i na denni noseni. Lezouci nitky bych ostrihala.

vivvienn +36/-5

23.3.15 20:44

 

Konkrétně tohle by se mně nehodilo, ale nosím všelijaké podivnosti, v jiné barvě bych si to někdy klidně vzala. Samo o sobě se mi to líbí, mám podobnou sponku schovanou z doby, kdy ji nosila dcera k romantickým šatečkám.

+/-

16.3.15 21:45

 

Me se to libi, na posledni fotce, to vypada dobre…Asi bych to ale nosila na nejake zvlastni prilezitosti ;)

Mattoni02 +988/-1673

17.3.15 07:45

 

Já bych to nabídla jako doplněk nevěsty, na ostatní příležitosti mi to přijde moc zdobné. Ale jak vidíte, sto lidí, sto názorů.

vias +8420/-2384

16.3.15 21:27

 

Osobně bych si do vlasů dala živé květy. Tohle mi přijde kýčovité. Mějte to doma, oddávejte se nostaligii při pohledu na to, ale proboha, nenoste to.

Kapitan Amerika +1764/-428

16.3.15 14:29

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek