Jaký typ postavy jsem

Lucienka_M

14.12.15 14:16

Dobrý den,
už dlouho mi vrtá hlavou, jaký typ postavy jsem. Před pár lety se mi stala nepříjemná věc - během asi půl roku jsem nabrala asi 10 kg (byla jsem v nemocnicích a zřejmě zaúřadoval stres).
Samozřejmě, že jsem se snažila zhubnout, ale nejde to, takže jsem se s postavou vyrovnala (hlavně, že už dál nepřibírám.
Jsem paní pár let před padesátkou s lehkou nadváhou. Oblečení nosím velikost 42/44. Měřím 168 cm, míry mám 101 - 77 - 105.
Ovšem je potřeba podotknout, že mám docela mohutný hrudník a téměř žádná prsa.
Takže postava přesýpacích hodin nejsem, hruška k šíři hrudníku také ne a na jablko mám moc velký zadek.
Snažím se neoblékat do přliš volných věcí, ale zase příliš na tělo mohou odhalovat faldy. Nosím ráda sukně lehce nad kolena a k nim projmuté blůzky.
Bohužel ze zdravotních důvodů nemohu nosit vyšší podpatky (jenom tu zdravotní výšku kolem 5 cm).
Mohli byste mi poradit typ postavy, popřípadě, co by mi mohlo slušet.


Reklama

 

Ja síce nie som odborník, ale ohľadne určenia typu postavy je rozhodujúca šírka ramien, nie veľkosť poprsia. Podľa popisu odhadujem Vašu postavy na typ X alebo 8. Vzhľadom k absencii fotky, ale možem byť úplne vedľa.

Skúste sa pozrieť sem: http://www.supervizaz.net/postava.php. Je tam nielen podrobný popis viacerých typov (nie len klasické hruška,/jablko), ale aj rady, ako ich čo najlichotivejšie obliecť.

Lucienka_M: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Iv_Sm +40488/-2692

14.12.15 16:24

 

Neviem ako vám máme povedať, akú máte postavu, keď ste sem nepriložila fotku. Bohužiaľ z popisu to určiť neviem. Môžete byť kľúdne kombináciou niektorých typov. Aj jablko môže mať veľký zadok. Nie vždy tie „škatuľky“ na 100% sedia.

Mimochodom, nesúhlasím s Iv Sm. Postavu podľa mňa práve určuje pomer hrudníku, pásu a bokov. Široký hrudník sa rovná širokým ramenám. A pani nepíše, že by mala veľké poprsie, ale že má mohutný hrudník.

To čo sa vám bude hodiť ovplyvní aj výška bokov, pomer dĺžky trupu a nôh, dĺžka krku, pomer svalstva a tuku… ako som povedala, bez fotky sa jednoznačne poradiť nedá. Každá postava je špecifická a niektoré rady neplatia ultimátne.

Kassasndra +953/-548

14.12.15 18:48

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Metalické odlesky vládnou letošnímu létu

Metalické kabelky jsou zvlášť pro léto vždy velmi aktuální. Jednak... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
5 typů kravatových uzlů

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Můžete mít sebekrásnější kravatu, ale pokud místo uzlu vážete... Celý článek


Reklama