Jaký účes a vlasy?

Vložit odpověď
janaalex

2.8.13 15:18

Poslední dobou přemýšlím o změně týkající se mých vlasů. Posledních 15 let to nosím stejně, tmavší barvu/delší vlasy, přestává mě to ale bavit. Mám představu takovou, že bych je celkem dost zkrátila (možná nějaké mikádo?) a i barvu bych chtěla výraznější (líbila by se mi nějaká do zrz, měděna, červena… Co myslíte? Mohly bysme mi, prosím, poradit??

 

Na vašem místě bych zkusila něco s ofinou, máte vysoké čelo a ona pak hlava působí trošku jako byste měla málo vlasů nahoře. Mikádo je pěkné, jen vyžaduje proti klasicky dlouhým vlasům mnohem více péče o konečnou úpravu a navíc si s mikádem nestáhnete vlasy třeba do drdolu nebo i pitomého culíku, aby vám nepřekážely. Barvu zpravidla doporučuji co nejbližší vaší původnů, ale s hnědýma očima si klidně něco červenavého dovolit můžete, jen si pak hlídejte oblečení spíš v podzimních tónech.

Saxofon +4203/-1298

2.8.13 19:01

 

Přikláním se k variantě s ofinou, podle mě by Vám rozhodně slušela. Mikádo taky nedoporučuju, je to dost nepraktické. Ale moc by se mi na Vás hodilo třeba takové „polomikádo“ s ofinou na stranu, něco jako na obrázku. Ustřihnout ty vlasy úplně mi přijde škoda, vypadají zdravě a leskle, navíc z vlastní zkušenosti vím, že nemít možnost sepnout vlasy do culíku je krajně rozčilující :) http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSv9xYy4MZpHua0-v8_xl8Rf3h-7gglaz4Ge7AU5l1wEkzqiVht

CandyKendall +28486/-1463

4.8.13 18:24

 

máte krásný, jemný, symetrický obličej. líbila by se mi na vás asymetricky střižená patka/ ofina. Pokud byste chtěla velkou změnu, mohla by na vás úžasně vypadat měděná/červená zrz - šlo by vám to k pihám.
Ofina sluší úplně každému, ale záleží jak je střižená, jak je hustá…většina žen vypadá s ofinou mladší.
Nicméně počítejte s tím, že cokoliv krátkého nahoře - ofina, patka - vyžaduje častou úpravu a to nejen ve smyslu zastřižení. Ráno to bývá přeleželé, takže každý den musíte buď umýt hlavu nebo minimálně nějak upravit/vyfoukat ofinu. Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro návrat k dlouhým vlasům bez ofiny, budete si muset projít obdobím odrůstání, kdy to bude prostě vypadat blbě - vyzkoušeno osobně, několikrát.
Tak to dobře promyslete :)

vrtule_vrtule +274/-48

25.8.13 13:20

 

Z vlastní zkušenosti poradím, abyste se s novou barvou zkusila co nejvíce přiblížit svému přirozenému odstínu vlasů. Dlouhá léta jsem nosila tmavohnědé, nebo černé vlasy - a nyní mám cca rok a půl svoji barvu, a více chvály na barvu i kvalitu vlasů jsem již dlouho neslyšela a navíc to pohodlí (žádné odrosty a věčné barvení). Chápu ale, že vám vaše vlastní barva může připadat nudná, nebo se již objevují šediny (někdo má již po dvacítce), pak bych volila alespoň odstín, který je vaší přirozené barvě blízký. Nejsem si jistá, zda bych volila k vašemu jemnému obličeji výranou ofinu. Navíc mám ráda vysoká čela :), ale třeba lehká patka ve stylu Emmy Watson by mohla vypadat moc dobře ;-). Držím vám palce a myslím, že nejdůležitější je, abyste se cítila v novém účesu dobře.

Adellain +718/-247

3.8.13 23:33

 

Hlavně ne ofinu, prosím! Ofina na vysokém čele = vlasy do půlky hlavy = humus. Sluší pouze lidem s nižším čelem a hustými silnými vlasy.

Klidně si vlasy zkraťte na mikado, ale hlavně se pořádně usmějte a pak budete vypadat skvěle!

Bačavelmistarý +945/-617

7.8.13 11:49

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek