Jaký zvolit styl oblékání

Vložit odpověď
Azarewa

22.8.12 22:11

Vážené pekelnice,
prosím Vás o radu. Potřebovala bych změnit styl svého oblékání a nevím, jak na to. Jsem konzervativní tvor, posledních deset let jsem se vytrvale držela preppy kreací. Ovšem, jak mě decentně upozornil manžel, přestává to být vhodné. Je mi 25, končím studium, začínám v práci a potřebovala bych tudíž vypadat nějak formálněji a dospěleji.
Prošla jsme obchody, ale na co sáhnu, z toho znovu vytvořím preppy (v tom lepším případě), v horším vypadám jako stará-mladá. Prosím, poraďte, jaké oblečení bych měla zvolit. Měřím 178 cm, vážím 60kg, zimní typ s černými vlasy (obvykle spletenými do nějakého drdolu, protože jsou hodně dlouhé). Prostředí, ve kterém se mám pohybovat, je formální (právo a obchod).
Za jakékoli rady a tipy díky.

Najdete v encyklopedii: Šaty do práce

 

No podľa toho, čo som si práve prečítala o preppy štýle, mi príde ako klasický a formálny, a tak nevidím dôvod meniť to… Svetríky, saká, košele, jednoduché línie, elagancia, striedmosť v strihoch i farbách. To všetko mi sedí na formalny odev do práce…

aleale +535/-84

22.8.12 23:04

 

Evidentně to děláte intuitivně tudíž bych to příliš neměnila. Spíše koukněte na business formal (je to typ dresscodu) a podle toho se řiďte. Budete preppy a přitom vhodně oblečená.

Nedělala bych nějakou velkou změnu stylu, to musíte cítit sama a sama si to najít. Pokud se budete násilím tlačit do něčeho jiného nikdy to nebude ono.

Mimochodem 25 mi přijde mladá až moc na to abyste mohla působit dojmem „stará-mladá“.

Ems +23481/-8432

22.8.12 23:43

 

Tak já chápu, že při nevhodném výběru se dotyčná může cítit oblečená jako „stará-mladá“, také jsem to už zažila. Je nutné nosit to, co vám opravdu sedí a sluší. Mám pocit, že preppy styl nemá moc ženských prvků nebo se mýlím? Takže co k vašemu současnému stylu vyzkoušet pár vyloženě typicky ženských prvků, třeba lodičky nebo šperky (bižuterii) nebo něco z business stylu - bílou jednoduchou halenku (košili), ale to možná už nosíte. Nebo oživit nějakou veselejší barvou.

christinka +407/-223

25.8.12 08:53

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek