Jaký zvolit styl oblékání

Azarewa

22.08.12 22:11

Vážené pekelnice,
prosím Vás o radu. Potřebovala bych změnit styl svého oblékání a nevím, jak na to. Jsem konzervativní tvor, posledních deset let jsem se vytrvale držela preppy kreací. Ovšem, jak mě decentně upozornil manžel, přestává to být vhodné. Je mi 25, končím studium, začínám v práci a potřebovala bych tudíž vypadat nějak formálněji a dospěleji.
Prošla jsme obchody, ale na co sáhnu, z toho znovu vytvořím preppy (v tom lepším případě), v horším vypadám jako stará-mladá. Prosím, poraďte, jaké oblečení bych měla zvolit. Měřím 178 cm, vážím 60kg, zimní typ s černými vlasy (obvykle spletenými do nějakého drdolu, protože jsou hodně dlouhé). Prostředí, ve kterém se mám pohybovat, je formální (právo a obchod).
Za jakékoli rady a tipy díky.


Reklama

 

No podľa toho, čo som si práve prečítala o preppy štýle, mi príde ako klasický a formálny, a tak nevidím dôvod meniť to… Svetríky, saká, košele, jednoduché línie, elagancia, striedmosť v strihoch i farbách. To všetko mi sedí na formalny odev do práce…

aleale +534/-84

22.08.12 23:04

 

Evidentně to děláte intuitivně tudíž bych to příliš neměnila. Spíše koukněte na business formal (je to typ dresscodu) a podle toho se řiďte. Budete preppy a přitom vhodně oblečená.

Nedělala bych nějakou velkou změnu stylu, to musíte cítit sama a sama si to najít. Pokud se budete násilím tlačit do něčeho jiného nikdy to nebude ono.

Mimochodem 25 mi přijde mladá až moc na to abyste mohla působit dojmem „stará-mladá“.

Ems +23441/-8398

22.08.12 23:43

 

Tak já chápu, že při nevhodném výběru se dotyčná může cítit oblečená jako „stará-mladá“, také jsem to už zažila. Je nutné nosit to, co vám opravdu sedí a sluší. Mám pocit, že preppy styl nemá moc ženských prvků nebo se mýlím? Takže co k vašemu současnému stylu vyzkoušet pár vyloženě typicky ženských prvků, třeba lodičky nebo šperky (bižuterii) nebo něco z business stylu - bílou jednoduchou halenku (košili), ale to možná už nosíte. Nebo oživit nějakou veselejší barvou.

christinka +371/-222

25.08.12 08:53

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

AlexMonhart: Batoh, co se stane v mžiku psaníčkem

Značka Alex Monhart vyrobila batoh, který se pár tahy změní v... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Manolo v Praze: Návrat do Čech a pohádkové střevíce

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Čekání se vyplatilo. Do Prahy se přesouvá dlouho očekávaná... Celý článek


Reklama