Jarní a letní boty k sukni

sandy.o

03.05.12 20:27

Sestře je 13 let a shání nějaké obyčejné střevíčky do školy např. k sukním. Měly by být černé nebo šedé. Mohly by mít nějakou ozdobu jako třeba mašli. Měly by být na mírném podpadku. Klínek nebol kačenka apod. Nevíte o nějakých? Nejlépe z kamenných obchodů. Velikost 38 popř. 39. Boty nesmí být příliš drahé.


Reklama

 

Ahoj, copak je takový problém obejít pár obchodů? Deichmann, CCC, Baťa… Nehledě na to, že Baťa má webové stránky, dají se na netu najít i aktuální letáčky Deichmanna atd. Velikost 38-39 patří mezi ty, které bez problémů seženeš. Móda klínků je teď aktuální, v každé obuvy je velký výběr, naposled jsem byla v CCC a bot na klínku tam mají mraky, balerín ještě víc. Leták Deichmanna: http://letaky.prodejce.cz/…1/index.html Možná bych jen upozornila, že pokud sestra bude nosit boty celé léto, nevyplatí se šetřit a kupovat šunt od Vietnamců, kdy boty vydrží pár nošení a pak se odlepí podrážka… Investice do kvalitních bot, obzvlášť pokud je nosíme denně (nikoliv jen 3× do roka) je základ.

Harmonika +3115/-467

04.05.12 07:46

 

No já to ´´nesmí být moc drahé´´ naprosto chápu - ve třinácti letech ještě noha roste a vím jaké to je když je pětistovka dvakrát za rok za nové boty skoro na hranici rodinného rozpočtu.. hranici mezi ´´šuntem od Vietnamců´´ (Harmoniko Tvůj tón není příjemný) a botou která vydrží rok jsem hledala vždy ve výprodejích.

Ada už tu psala, co např. v Deichmannu brát a co nebrat - občas se dá najít např. v řadě 5th avenue sleva víc než 50% jen proto, že jde o loňský model. Kožené boty, které už za 1299,– nebyly předražené je pak úlovek koupit za šest stovek a něco :) Je to ale o štěstí.
Zmiňovaný Baťa má výprodejů taky spoustu… právě teď jsem tam sestře vybírala také boty (viz obrázek).
Ještě se mi občas povedlo koupit v Humanicu. CCC má taky koženou řadu a ceny po slevách už se dají :-)

Za mě bych doporučovala kůži, ale ve slevě.. a raději počkat, i kdyby se mi už trošku potily nohy :)
Slevám hurá, původním přemrštěným cenám FŮŮJ!

Wrenny +128/-25

05.05.12 16:50

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Černá jako... podzimní kolekce Zary

Netušíme, kde se u kreativních návrhářů značky Zara stala chyba,... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama