Jarní a letní boty k sukni

Vložit odpověď
sandy.o

3.5.12 20:27

Sestře je 13 let a shání nějaké obyčejné střevíčky do školy např. k sukním. Měly by být černé nebo šedé. Mohly by mít nějakou ozdobu jako třeba mašli. Měly by být na mírném podpadku. Klínek nebol kačenka apod. Nevíte o nějakých? Nejlépe z kamenných obchodů. Velikost 38 popř. 39. Boty nesmí být příliš drahé.

Najdete v encyklopedii: Šaty do práce

 

Ahoj, copak je takový problém obejít pár obchodů? Deichmann, CCC, Baťa… Nehledě na to, že Baťa má webové stránky, dají se na netu najít i aktuální letáčky Deichmanna atd. Velikost 38-39 patří mezi ty, které bez problémů seženeš. Móda klínků je teď aktuální, v každé obuvy je velký výběr, naposled jsem byla v CCC a bot na klínku tam mají mraky, balerín ještě víc. Leták Deichmanna: http://letaky.prodejce.cz/…1/index.html Možná bych jen upozornila, že pokud sestra bude nosit boty celé léto, nevyplatí se šetřit a kupovat šunt od Vietnamců, kdy boty vydrží pár nošení a pak se odlepí podrážka… Investice do kvalitních bot, obzvlášť pokud je nosíme denně (nikoliv jen 3× do roka) je základ.

Harmonika +3141/-470

4.5.12 07:46

 

No já to ´´nesmí být moc drahé´´ naprosto chápu - ve třinácti letech ještě noha roste a vím jaké to je když je pětistovka dvakrát za rok za nové boty skoro na hranici rodinného rozpočtu.. hranici mezi ´šuntem od Vietnamců´´ (Harmoniko Tvůj tón není příjemný) a botou která vydrží rok jsem hledala vždy ve výprodejích.

Ada už tu psala, co např. v Deichmannu brát a co nebrat - občas se dá najít např. v řadě 5th avenue sleva víc než 50% jen proto, že jde o loňský model. Kožené boty, které už za 1299,– nebyly předražené je pak úlovek koupit za šest stovek a něco :) Je to ale o štěstí.
Zmiňovaný Baťa má výprodejů taky spoustu… právě teď jsem tam sestře vybírala také boty (viz obrázek).
Ještě se mi občas povedlo koupit v Humanicu. CCC má taky koženou řadu a ceny po slevách už se dají :-)

Za mě bych doporučovala kůži, ale ve slevě.. a raději počkat, i kdyby se mi už trošku potily nohy :)
Slevám hurá, původním přemrštěným cenám FŮŮJ!

Wrenny +128/-26

5.5.12 16:50

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek