Jarní kabát/bunda

Vesnickazena

23.02.16 20:59

V čem mám chodit během chladného jara/předjaří? Zimní kabáty už nesnáším. Mám pěknou koženou bundu a béžový trenčkot, ale obojí nosím až když je tak teplo, že to jenom přehodím přes tričko. Mám pocit, že se to ani moc podvrstvovat nedá. Mám dlouhý kardigan, ale i když mám pod ním další dvě vrstvy, je mi zima. Mám takovou světlou přechodovou bundu z Tchiba, do lesa je super, ale jinak se v ní cítím divně, i když jdu jen s dětma ven po vesnici. Prodává se něco jako jarní teplý kabát? Můj trenčkot moc teplý není, dá se sehnat vyteplený? Vyrábí se to? Kde se to prodává? Projela jsem kdejaké stránky na netu, a mám pocit, že všude jen mrzne, a pak už je hned teplo. U nás rozhodně ne (většinu roku:-)), co na sebe, když zrovna nejdu do lesa, ale mezi lidi?


Reklama

 

Určitě se něco takového prodává, nevím zda přímo „zateplený trenčkot“,ale prostě jen slabší kabát, který příliš nehřeje. Těch je na trhu dost,možná víc,než takových těch opravdu teplých,co se dají vzít i do mrazu. Pod tyhle kabáty se podle mého vrstvit dá.

Vesnickazena: Odpověď mi pomohla, děkuji!

ještěřička +27650/-9500

24.02.16 09:03

 

Moc Vám neporadím, jen napíšu, jak to mám já, nosím zimní kabát nebo bundu tak do +5 stupňů, pak nosím právě trenčkot a něco pod něj (kromě trička/halenky tenčí svetřík) nebo mám kožený kabátek pod zadek, přijde mi zvláštní tyto věci nosit jen na tričko, to už pak nosím jen nějaké sáčko

Vesnickazena: Odpověď mi pomohla, děkuji!

kohlida +1457/-329

24.02.16 08:41

 

Tak to já mám opačný problém, všechny kabáty a parky nazvané jako zimní jsou pro mě většinou právě na to přechodové období, a mám problém najít něco opravdu teplého :-D parky jsou ale myslím dobré a přitom pohodlné řešení. Nějaké pěkné jsem myslím na netu viděla na zoot.cz. A jinak klidně vrstvím i pod trenčkot…

Tequila +617/-91

26.02.16 09:21

 

Kromě trenčkotu a kožené bundy mě napadá ještě parka, tu nosím s dětmi já. Přijde mi praktičtější a zároveň hezká.

Vesnickazena: Odpověď mi pomohla, děkuji!

helenkka +3531/-719

24.02.16 09:00

 

Mám podobný kabátek jako má MargiFashion z galerie. Je z vlny, bez podšívky, lehký, ale hřejivý tak akorát. Přijde mi, že neprofoukne. Jsem spokojená, že ho mám. :-)

Trubycka +1179/-207

24.02.16 18:28

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama