Kozačky - nosit takto nebo zúžit?

Jessenka

21.11.13 20:22

Dobrý večer, nezohnala som čižmy, ktoré by mi sadli na nohy a neboli voľné. Myslíte, že to môžem takto nosiť alebo radšej zájsť obuvníkovi a nechať zúžiť. Ďakujem.


Reklama

 

chtělo by to fotku i zepředu příp. z boku. Takhle těžko říct, vypadá to trochu jako podkolenky. Rozhodující bude jestli se boty nepěkně rolují, křiví při chůzi a jak moc je odstávání vidět, když zrovna za vršek netaháte. Jestli se v nich necítíte, tak bude asi lepší s tím zkusit něco dělat u obuvníka.

Jessenka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

motorová pila +1204/-249

21.11.13 21:06

 

ono to není tak jednoduché, ne všechny kozačky jdou zúžit. mám stejný problém, nosím do kozaček podkolenky nebo takové ty „leg warmers“, aspoň trochu to předejde odstávání a navíc to pak víc hřeje.

kayav +87179/-22732

22.11.13 16:54

 

Bohužel tu není fotka z boku, takže těžko soudit. Já bych je možná ani moc nezužovala - je třeba brát v potaz dvě věci. A to - budete nejspíš nosit s punčochami - ty taky nějaké místo uberou. A za druhé - pokud v nich budete delší dobu, trochu vám nejspíš otečou nohy (když si vezmu kozačky ráno, jsou mi akorát, večer při odchodu z práce mám co dělat, abych je dopnula)

Jessenka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

MP Vladenka +9449/-3325

26.11.13 15:35

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Rihanně se opět podařilo vzbudit rozruch

Tímhle kostýmem z Crop Over Festivalu s tyrkysovými vlasy, obřími... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama