Jsou ok tyto užší džíny?

Vložit odpověď
Brumbrum

17.9.14 17:46

AHoj,

přítelkyně mi řekla at si koupím nějaký užší jeany, tak jsem si teda koupil a moc se v tom necítím přijde Vám to ok nebo jak to vypadá klidně buďte kritičtí, nevím jestli je nemám vrátit:)

 

Jako já myslím, že Vám jsou…chápu, že pokud jste nosil nějaký „s rozkrokem u kolen“, se v tomto cítíte divně, ale pro mě na fotce ok :-)

Brumbrum: Odpověď mi pomohla, děkuji!

yanulla +17271/-6397

17.9.14 18:31

 

Džíny vám velikostí sedí akorát, nejsou vám ani těsné, ani příliš volné. Délka je také ok. I já jsem asi trochu jako vaše přítelkyně, líbí se mi u mužů víc (alespoň u těch štíhlých) oblečení na tělo (ale nijak extrémně), než to volné. Ovšem podstatnější je, zda se v tom budete cítit. Nezvyk je normální, pokud je máte na sobě poprvé. Pokud si ovšem brzy nezvyknete, nenuťte se do toho, to by bylo k ničemu. V tom případě vám to přítelkyně (pokud je rozumná) určitě nebude mít za zlé. :)

Brumbrum: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

17.9.14 19:53

 

Taky myslím, že vám jsou, takže možná jde jen o to, zvyknout si na ně. Mě se třeba úzké kalhoty na mužích nelíbí, ale nejsem vaše přítelkyně.

Brumbrum: Odpověď mi pomohla, děkuji!

martinarie +576/-281

17.9.14 18:43

 

Vypadají v pohodě, možná Vám jsou nohavice delší, tak se trochu vlní u kotníků, ale někdo to tak nosí. No a poznámka - chápu, že se přítelkyni chcete líbit, ale je-li Vám něco skutečně nepohodlné, což snad není případ těchhle jean, tak si to nekupujte, i kdyby Vás prosila sebevíc. Měla by to pochopit.

Brumbrum: Odpověď mi pomohla, děkuji!

vias +8420/-2384

17.9.14 19:39

 

V klidu. Dziny docela povoli a pak je to o zvyku. Respektive..pred par lety jsem si po levis 501 koupil dziny u kterych jsem si taky rikal jestli nejsou moc uzky a po nejaky dobe se jak povolily tak jsem si na uzsi strih zvyknul. To co mate na sobe neni zadnej uzkej extrem a rekl bych ze to vypada moderne a celkove dobre. Asi bych zvolil tmavsi barvu bez vysisovanejch kolen ale to uz je o osobnim vkusu.

Brumbrum: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Cornero +3107/-985

17.9.14 22:46

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek