Jsem jarní nebo podzimní typ?

Vložit odpověď
nikaaka

30.9.15 19:10

Nebo úplně jiný? Už roky si s tím nevím rady. Ať hledám jak hledám, nemůžu se zařadit do žádného. Jak to vidíte vy?

Mám hnědé oči a světle hnědé vlasy výška tónu přibližně v 7 (v létě až blond), hodně světlou pleť a přes léto výraznější pihy. Pokud někdo dokážete z fotek odhadnout i podtón pleti budu vděčná. Mám pocit, že je spíše do oranžova, ale nejsem si tím jistá.

Děkuju :-)

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Pokud chcete posoudit, jaký typ jste, hledáte podtón pleti, tak musíte být nenalíčená, mít schované vlasy a ideálně se používá stříbrná a zlatá fólie, která se přikládá k tváři, pokud obličeji lichotí zlatá, máte teplý tón pleti, pokud stříbrná, má te studený podtón. Jaro i podzim jsou teplé, jen podzim má víc nažloutlou pleť, jaro spíš bílorůžovou. Podle fotek bych vás spíš typovala na podzim, i vzhledem k těm hnědým očím, ale fakt z fotek na počítači se to nepozná. ty barvy, které tváři lichotí, jsou pro vás správné, v každém případě jaro i podzim vypadají dobře v teplých barvách.

motiva +1352/-285

30.9.15 21:47

 

Dobrý den, každý monitor zobrazuje barvy trochu jinak, takže se těžko dá určkovat dokonce podtón pleti. Mnohem přesnější by bylo zkusit klasickou metodu barevných látek a zkoušet, jaká barva vám lichotí a jaká škodí.

Azarewa +256/-20

30.9.15 20:26

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek