Jsem jarní nebo podzimní typ?

nikaaka

30.09.15 19:10

Nebo úplně jiný? Už roky si s tím nevím rady. Ať hledám jak hledám, nemůžu se zařadit do žádného. Jak to vidíte vy?

Mám hnědé oči a světle hnědé vlasy výška tónu přibližně v 7 (v létě až blond), hodně světlou pleť a přes léto výraznější pihy. Pokud někdo dokážete z fotek odhadnout i podtón pleti budu vděčná. Mám pocit, že je spíše do oranžova, ale nejsem si tím jistá.

Děkuju :-)


Reklama

 

Pokud chcete posoudit, jaký typ jste, hledáte podtón pleti, tak musíte být nenalíčená, mít schované vlasy a ideálně se používá stříbrná a zlatá fólie, která se přikládá k tváři, pokud obličeji lichotí zlatá, máte teplý tón pleti, pokud stříbrná, má te studený podtón. Jaro i podzim jsou teplé, jen podzim má víc nažloutlou pleť, jaro spíš bílorůžovou. Podle fotek bych vás spíš typovala na podzim, i vzhledem k těm hnědým očím, ale fakt z fotek na počítači se to nepozná. ty barvy, které tváři lichotí, jsou pro vás správné, v každém případě jaro i podzim vypadají dobře v teplých barvách.

motiva +1236/-268

30.09.15 21:47

 

Dobrý den, každý monitor zobrazuje barvy trochu jinak, takže se těžko dá určkovat dokonce podtón pleti. Mnohem přesnější by bylo zkusit klasickou metodu barevných látek a zkoušet, jaká barva vám lichotí a jaká škodí.

Azarewa +255/-20

30.09.15 20:26

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Rihanně se opět podařilo vzbudit rozruch

Tímhle kostýmem z Crop Over Festivalu s tyrkysovými vlasy, obřími... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama