Jsou černé boty k bílým šatům peklo?

Vložit odpověď
tajemna-zrzka

12.7.14 07:04

Vše říká název tématu, jen dodám, že šaty nejsou čistě bílé ale mají růžové puntíky. A černými botami myslím klasické černé lodičky s vyšším podpatkem - bez platformy.

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

To záleží na konkrétnych šatách, konkrétnych topánkach, na doplnkoch, na vás a na celkovej štylizácii :) Bez fotiek ťažko súdiť..

+/-

12.7.14 08:05

 

Opravdu to chce vidět konkrétně. Já osobně tady tento názor o „tvrdosti“ černých lodiček obecně nezastávám a často si i k světlejším šatům černé boty vezmu. Ale zrovna včera jsem byla na zkoušce kostýmku na svatbu (jako host). Měla jsem na sobě shodou okolností lodičky (černé) , které jsem si plánovala vzít. Kostýmek je světle šedý. Ale když jsem se podívala do zrcadla, viděla jsem jak blbě to dohromady vypadá a řekla jsem si, no jo, tak toto myslí na pekle tím " moc tvrdé". :-)
Asi jsem Vám moc neporadila, ale je to podle mě opravdu potřeba vidět. Obecně to peklo podle mě není, ale v konkrétní situaci to může vypadat špatně. Pokud máte odvahu nafotte a budeme moudřejší :-).

AnaKarenina +4690/-1312

12.7.14 09:03

 

Soudě jen dle popisu se mi ta kombinace nelíbí. Právě kvůli té tvrdosti, ale jak tu zaznělo, chtělo by to vidět, třeba by to šlo. Nebo, pokud to střih šatů dovolí, si navažte do pasu černou stuhu. Bude vypadat jako součást šatů a boty k tomu půjdou.

vias +8420/-2384

12.7.14 20:24

 

Jednou Ada psala, že černo-bílá kombinace je elegantní a nesmrtelná, ale pokud je nevhodně nakombinovaná, může působit lacině. Tak to zvažte :-)

Trubycka +1179/-208

12.7.14 13:04

 

Z nouze-pokud bych neměla jiné na výběr-tak bych černé lodičky brala..ale zdá se mi to trochu tvrdý kontrast.Líbily by se mi nějaké nude…a také dost záleží na příležitosti..

Nadya +1848/-617

12.7.14 08:38

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek