Jsou pro mě vhodné?

Vložit odpověď
yanulla

18.9.13 16:46

Dobrý den, našla jsem na netu kozačky, které by mi měly sedět přes lýtko, hurá. Dále splňují to, že jsou černé kožené a dostatečně elegantní k sukni. Tak a teď otázka: Měřím pouhých 158 cm (štíhlá postava), kozačky ale budou končit v nejširším místě lýtka (cca ve 2/3) a navíc nad kotníkem mají to přestřižení..nebude mě to moc zkracovat???? Dále podpatek, jsem zbyklá na vysoké, ale tyto mají výšku platformy 3 cm a podpatek 11,5 cm. Navíc nevím z obrázku, jestli je to podpatek jehlový nebo spíš sloupkovitý? Myslíte, že v tom v zimě (bez náledí) něco ujdu?

 

Pokiaľ máte tú možnosť, rozhodne si choďte čižmy vyskúšať do kamenného obchodu, kde si môžete obzrieť kvalitu materiálu, strih, zistiť ako Vám topánky sedia, či su pohodlné a ako sa v nich chodí. Čižmy na obrázku sú veľmi pekné a nemyslím, že by Vám mali opticky skracovať nohy. Vami spomínaná výška platformy a opätku je však naozaj vhodná len do suchej zimy, sama mám podobný pár, takže Vám radím v prvom rade takéto čižmy skúšať a až potom uvažovať o kúpe.

Vintage holka +1022/-124

18.9.13 17:46

 

pokud je kupujete z eshopu, máte možnost je do 14 dnů vrátit. Takže v pohodě doma vyzkoušíte. Výška podpatku je však otázka, taky mám jedny takové a strašně kloužou.

+/-

19.9.13 08:51

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek