Jsou pro mě vhodné?

yanulla

18.09.13 16:46

Dobrý den, našla jsem na netu kozačky, které by mi měly sedět přes lýtko, hurá. Dále splňují to, že jsou černé kožené a dostatečně elegantní k sukni. Tak a teď otázka: Měřím pouhých 158 cm (štíhlá postava), kozačky ale budou končit v nejširším místě lýtka (cca ve 2/3) a navíc nad kotníkem mají to přestřižení..nebude mě to moc zkracovat???? Dále podpatek, jsem zbyklá na vysoké, ale tyto mají výšku platformy 3 cm a podpatek 11,5 cm. Navíc nevím z obrázku, jestli je to podpatek jehlový nebo spíš sloupkovitý? Myslíte, že v tom v zimě (bez náledí) něco ujdu?


Reklama

 

Boty jsou nádherné. Nebojte, zkracovat vás nebudou, naopak díky podstatným pár centimetrům navíc vás hezky prodlouží. S tím, jak moc se s nimi dá „běhat“, hodně záleží na tom, jak jste na podpatky zvyklá. Všeobecně takto vysoké a dle fotky i nepříliš široké podpatky bych viděla spíš jako boty k příležitostem, kdy nemusíte zrovna běhat v plískanicích a kdy nemusíte nachodit velké vzdálenosti. Užší podpatek je navíc velmi náchylný k poškrábání a sedření. Tyto boty bych konkrétně volila jen k příležitostnému nošení, pro nošeni na každý den bych se raději poohlédla po jiných s širším a stabilnějšim podpatkem. Výška bot záleží jen a jen na vás, na co jste zvyklá a co vam vyhovuje.

vendulael +22996/-2915

19.09.13 08:49

 

Pokiaľ máte tú možnosť, rozhodne si choďte čižmy vyskúšať do kamenného obchodu, kde si môžete obzrieť kvalitu materiálu, strih, zistiť ako Vám topánky sedia, či su pohodlné a ako sa v nich chodí. Čižmy na obrázku sú veľmi pekné a nemyslím, že by Vám mali opticky skracovať nohy. Vami spomínaná výška platformy a opätku je však naozaj vhodná len do suchej zimy, sama mám podobný pár, takže Vám radím v prvom rade takéto čižmy skúšať a až potom uvažovať o kúpe.

Vintage holka +1020/-124

18.09.13 17:46

 

pokud je kupujete z eshopu, máte možnost je do 14 dnů vrátit. Takže v pohodě doma vyzkoušíte. Výška podpatku je však otázka, taky mám jedny takové a strašně kloužou.

kayav +87179/-22732

19.09.13 08:51

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

AlexMonhart: Batoh, co se stane v mžiku psaníčkem

Značka Alex Monhart vyrobila batoh, který se pár tahy změní v... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Manolo v Praze: Návrat do Čech a pohádkové střevíce

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Čekání se vyplatilo. Do Prahy se přesouvá dlouho očekávaná... Celý článek


Reklama