K čemu nosit šátek?

ještěřička

17.08.14 18:33

Zakoupila jsem bílý šátek s tmavě modrými puntíky. Tak nějak vím,co k němu,ale potřebuju více nápadů,jak s ním vytvořit zajímavý outfit. Máte nějaké tipy,popř.fotku nějakou inspirativní fotku?


Reklama

 

Vím, že to asi slyšet nechcete, ale půjde skoro ke všemu. Můžete to zkusit třeba v námořnickém stylu (klidně i v kombinaci s proužky). Dokonce můžete vzít i tričko nebo třeba sukni v námořnické modré s bílými puntíky - tenhle opak taky funguje.

Nevím, jestli má ten šátek sešité konce? Pokud ne, dá se i takhle zavázat:

Napadlo mě to, protože v profilu píšete, že máte ráda modelky z 60. lét (a tudíž asi i ty modely?), takže kdybyste měla nějaké hezké retro šaty či sukni, mohlo by to k tomu docela fungovat (záleží tedy taky na vzoru a střihu těch šatů/sukně). Ono to tedy bude fungovat i bez nich, ale s nimi by to mělo takový roztomilý nádech. Stejně tak by se ten šátek dal různě vázat do vlasů (pokud není moc dlouhý a sešitý).

Ale bez problémů s tím doplníte i základní outfit typu tmavé džíny, halenka/triko/tíl­ko, sáčko/svetřík. Což je asi to, co myslíte tím, že tak nějak víte, co k němu? :)

ještěřička: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8735/-1219

18.08.14 13:22

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Metalické odlesky vládnou letošnímu létu

Metalické kabelky jsou zvlášť pro léto vždy velmi aktuální. Jednak... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
5 typů kravatových uzlů

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Můžete mít sebekrásnější kravatu, ale pokud místo uzlu vážete... Celý článek


Reklama