K čemu nosit tento řetízek?

Franch

16.07.14 19:12

Dobrý den.
Přemýšlím nad novým šperkem. Moc se mi líbí ten, který je na obrázku. Jen se chci zeptat k čemu by se dal nosit? Napadl mne červený svetr s výstřihem, který mám ze Zary s černým trikem, ale to je asi vše k čemu se mi hodí. Nenapadá Vás i něco dalšího? Nějaké další barvy?

Předem děkuji!


Reklama

 

Mě se líbí k té bílé krajce, na které leží. K topu bez ramínek (korzet).

Franch: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Betynka02 +3131/-500

16.07.14 19:29

 

On je takový slavnostnější, celkem výrazný, takže bych si ho uměla představit u nějakých jednoduchých šatů (třeba bílé s krajkou, jak máte na obrázku), nebo u tílka či topu - nemyslím ale takovéto sportovnější, spíš elegantní… Na léto moc hezký doplněk ;-)

Franch: Odpověď mi pomohla, děkuji!

obrovka +24/-1

16.07.14 22:34

 

S čímkoliv, k čemu se bude trochu hodit a to poznáte jedině tak, že se v tom postavíte před zrcadlo. „Ladění“ se vyhněte, už je mimo kurz. Dokonce ani poučky, že když máte zářivě růžovou brož, tak byste měla mít pro doladění alespoň růžový lep na kabátu jsou, podle mě, už dávno passé. Pokud máte svůj styl a kupujete si věci, které vám sluší, dá se většinou zkombinovat téměř cokoliv. Vím, že to co píšu je velice všeobecné, takže budu konkrétní, tenhle řetízek bude úplně nejlepší k béžové halence, nebo letním šatům nejlépe do hněda/béžova s nějakým tištěným drobným vzorem. Jste hodně mladá, můžete ho nosit také k přiléhavým halenkám výrazných barev - zelené, černé, červené atp. K topu bez ramínek bych tento řetízek nenosila, zbytečně to „rozbíjí koncept a záměr“ - a tím je ukázat hezká ramena a vyvážit postavu rovnou linií nad ňadry, k těm jsou lepší buď kulaté korále, nebo naopak douhé vysací řetízky, které jdou až ke spodním žebrům.

VandaRybna +53173/-24764

28.07.14 07:02

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama