K čemu nosit tento řetízek?

Vložit odpověď
Franch

16.7.14 19:12

Dobrý den.
Přemýšlím nad novým šperkem. Moc se mi líbí ten, který je na obrázku. Jen se chci zeptat k čemu by se dal nosit? Napadl mne červený svetr s výstřihem, který mám ze Zary s černým trikem, ale to je asi vše k čemu se mi hodí. Nenapadá Vás i něco dalšího? Nějaké další barvy?

Předem děkuji!

Najdete v encyklopedii: Šaty do práce

 

Mě se líbí k té bílé krajce, na které leží. K topu bez ramínek (korzet).

Franch: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Betynka02 +3149/-502

16.7.14 19:29

 

On je takový slavnostnější, celkem výrazný, takže bych si ho uměla představit u nějakých jednoduchých šatů (třeba bílé s krajkou, jak máte na obrázku), nebo u tílka či topu - nemyslím ale takovéto sportovnější, spíš elegantní… Na léto moc hezký doplněk ;-)

Franch: Odpověď mi pomohla, děkuji!

obrovka +24/-1

16.7.14 22:34

 

S čímkoliv, k čemu se bude trochu hodit a to poznáte jedině tak, že se v tom postavíte před zrcadlo. „Ladění“ se vyhněte, už je mimo kurz. Dokonce ani poučky, že když máte zářivě růžovou brož, tak byste měla mít pro doladění alespoň růžový lep na kabátu jsou, podle mě, už dávno passé. Pokud máte svůj styl a kupujete si věci, které vám sluší, dá se většinou zkombinovat téměř cokoliv. Vím, že to co píšu je velice všeobecné, takže budu konkrétní, tenhle řetízek bude úplně nejlepší k béžové halence, nebo letním šatům nejlépe do hněda/béžova s nějakým tištěným drobným vzorem. Jste hodně mladá, můžete ho nosit také k přiléhavým halenkám výrazných barev - zelené, černé, červené atp. K topu bez ramínek bych tento řetízek nenosila, zbytečně to „rozbíjí koncept a záměr“ - a tím je ukázat hezká ramena a vyvážit postavu rovnou linií nad ňadry, k těm jsou lepší buď kulaté korále, nebo naopak douhé vysací řetízky, které jdou až ke spodním žebrům.

VandaRybna +53353/-24825

28.7.14 07:02

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek