Kabát a barvy

Vložit odpověď
gladya

30.11.15 14:37

Nechala jsem se trochu přemluvit a koupila jsem si barevný kabát. To se tady celkem cení ;-). Jenže teď si nejsem jistá, jestli to ve svém věku nepřeženu, když vezmu jednu z těchto šál, zvlášť o „čevenofialové“ pochybuji. Je jasné, že záleží i na ostatním oblečení, tak alespoň to hlavní, co je nejvíc vidět: kozačky (případně lodičky) černé a kabelku určitě nějakou neutrální barvu. Nebo že bych sehnala stejnou jako šála?

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Barevný kabát? Ja teda nevím, ale já vidím šedivý..... Tím se z všudypřítonné ŠEDI určite nevymaníte ;-) jinak bych si vzala i tu růžovou šálu. Myslím si, že ji naprosto snesete :-) aspoň nejak rozbijete tu nudnou šedou :-)

brunettever +136/-38

30.11.15 14:55

 

a není ten kabát náhodou „mint“? v tom případě mi růžová přijde brutální.

něco takového? (k šedé to půjde všechno taky, kdyby byl šedý).

Jiná Realita +246226/-57511

30.11.15 19:36

 

Mě to přijde jako šedá. Takhle od pohledu jsou obě šály ok. Jenže ono záleží, jaký jste typ. Pokud výrazně teplý, asi studená malinově růžová šála nebude úplně pro vás. Tedy bych šálu volila spíš podle toho, jak vám sedne k tváři, než ke kabátu. Protože k takhle neutrálnímu kabátu (alespoň z fotky tak působí) půjde zřejmě jakákoliv barva. Takže pokud se nám v těch šálách nechcete fotit (a spousta lidí tu tvář ukazovat nechce), tak si to zkuste u zrcadla. Pokud vám bude připadat, že vám obě sluší, tak směle do toho :)

andiedvorakova +8745/-1219

1.12.15 13:17

 

Barevnej? Já vidim barvu kafebraundozelena!! Přesně takový odstín si předsavuju, když někdo vypráví, že mu bylo špatně a byl zelenej. To neberte jako kritiku, k vašemu typu může tento odstín skvěle sedět. Sytou barvu bych ke kabátu nedávala, spíš nějaký jemný odstín. K Jiná Realita a Viktorias: Ptát se tazatelky na přesný odstín nemá cenu, nebot ve zdejší poradně nemá bohužel tazatel možnost jakkoliv reagovat. Toto omezení poradny nechápu, ale je to tak.

Andyhana +293/-95

2.12.15 08:26

 

Pokud budou boty černé, pak k tomu na doplnění buď černou kabelku a tu modrou šálu nebo antracitovou šálu a jakoukoli kabelku, do ostré barvy kabelky bych ale nešla, raději z kvalitní přírodní rezavé kůže, ta neurazí. Ve vašem věku bych vsadila na kvalitní materiál, kůže, vlna, hedvábí. Nebrat barevnou koženku ani Kika šály :-)

gladya: Odpověď mi pomohla, děkuji!

LEVEBE58 +791/-380

30.11.15 22:48

 

modrá farba šálu vyzerá byť univerzálna modrá, t.j. pristane každému farebnému typu, červenofialová zas chladnému typu. ale úprimne povedané, s tým kabátom mi neladí žiaden z nich. akú má vlastne farbu?

viktorias +1565/-388

1.12.15 13:14

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek