Kadeřnictví v Brně

Vložit odpověď
Lisa. Ginmi

4.1.13 16:18

Pěkný den všem,
studuji v Brně a chtěla bych si zde najít kadeřnictví, do kterého bych mohla pravidelně a dlouhodobě chodit. Dosud jsem vždy kadeřnice hodně střídala, pocházím z maloměsta a nemůžu se ubránit dojmu, že najít nějakou solidní a šikovnou je nadlidský úkol. Mým vysněným účesem je hladké mikádo. Já sice stříhání vlasů nerozumím, ale mám dojem, že by to měl být jednoduchý úkol (vlasy mám přirozeně úplně rovné), ale ještě nikdy se mi nepodařilo odejít z kadeřnictví s tím, co bych si představovala, na hlavě. Nechápu, v čem je takový problém. Prosím poraďte, kde v Brně je kadeřnice, která by rozuměla své práci, dokázala mi poradit a zároveň byla ochotna vyhovět mým přáním. Také mi prosím neraďte ty nejdražší salóny, jsem studentka a do kapsy mám hluboko.
Děkuji všem

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Jednoduchý úkon??
Tak to tomu opravdu vůbec nerozumíte.. :-) Takovéto střihy jsou naopak ty naprosto nejsložitější a nejnáročnější!!
Rozhodně bych varovala před nějakou…tzv. kadeřnicí, která bravurně zvládá „voživovat“ ale není špičková ve stříhání.
Vytvořit takovýto střih je totiž nesmírně náročné.
Rozhodně doporučuji buď investovat tu větší sumu - ale musíte počítat s pravidelnými a častými návštěvami kadeřnictví cca 1× za 4-6 týdnů, a trvalou denní nákladnou péčí, abyste tento střih udržela v perfektní formě - protože jinak je to na něm znát.
A proč Vás ještě nikde neostříhali podle Vaší představy? protože prostě v levných kadeřnictvích vlasové umělkyně/umělci většinou nepracují. kdo opravdu umí, posune se na vyšší level, i cenový.
A nebo budete hledat a zkoušet a zkoušet a hledat… Přeji hodně štěstí, abyste našla :-)

Duše okno +306/-135

4.1.13 17:26

 

problém je v tom,že spousta kadeřnic si klasické mikádo zaměnuje za nechutnou vzádu vypižlanou a ve předu cancouratou podkovu,která je pasé tak 3roky,rozumím vašemu rozhořčení,že nedokážete nikoho najít..:(

kate141 +352/-101

5.1.13 00:33

ajuna +1896/-266

4.1.13 16:26

 

Zkuste kadeřnictví Smaragd, Rooseveltova 9. Levné to není, ale jsou tam velice šikovné kadeřnice a dobrý střih vám vydrží aspoň 2 měsíce.

Gytha +3/-1

4.1.13 18:02

 

Já můžu vřele doporučit kadeřnictví Táňa Kmenta na Křenové. Je to sice také dražší salon, ale ještě se mi nestalo, že bych odtud odcházela nespokojená. Jsou tam šikovné kadeřnice a věřím, že Vás tam ostříhají podle Vašich představ.

jituliiik +2651/-378

4.1.13 19:45

 

Tak na tohle bych vám doporučila salon Petry Měchurové, ale ten je v Praze, tak třeba když budete mít někdy cestu… Přesně takové mikádko mi tam ostříhala kadeřnice Gil, takové kouzla jsem ještě v životě neviděla. Na můj vkus ten závěrečný styling byl trochu bez objemu, ale co se střihu týče, paráda. Střih + foukaná 950,– Kč.

+/-

4.1.13 18:44

 

toto téma se tu tuším už jednou řešilo (https://www.modnipeklo.cz/…v-brne-1432/?… )
já sama za sebe mám dobré zkušenosti s kadeřnicí Terezkou ze salonu Kočka v Líšni na Molákově

That70sGirl +381/-23

4.1.13 21:40

 

Ano, toto téma už se řešilo, nicméně zopakuji moji zkušenost. Také jsem zkusila v Brně hodně kadeřnictví a za sebe můžu doporučit Styl studio Pokorní. Paní Pokorná ví, co dělá. Respektuje názor zákaznice, respektuje rozpustilosti vlasů, ale umí poradit. Byla po 19ti letech první kadeřnice, která měla odvahu mě ostříhat nakrátko, a že mi to slušelo :D

Ichy +596/-95

4.1.13 22:34

 

Taky jsem hledala, taky jsem nenašla, naposled jsem byla dvakrát tady:

http://kservis.nakupujeme.cz/…-kadernictvi

u kadeřnice Renaty

Kamenná 1
Brno - Štýřice

Své práci rozumí, na střihy je šikovná, dokáže i poradit, když člověk neví, nestojí to majlant a sluší mi to. Jediné, co bych jí vytkla, je, že by se měla trošku zamyslet nad přístupem „náš zákazník - náš pán“ a plně se zákaznici věnovat po celou dobu a ne jich třeba dělat několik naráz.

Akitaken +109647/-8268

5.1.13 16:35

 

Já se zase připojuji k doporučení kadeřnictví Smaragd na Rooseveltové. Je sice dražší, ale mikádo mně stříhají tak skvěle, že můžu ráno vstát a jít, když chci vypadat extra načančaně, stačí mi na úpravu 5 minut. Dokonce to vypadá dobře i když to odrůstá. To se mi nikdy dřív nestalo. Jinam bych už nešla.

Kota +161/-20

6.1.13 22:10

 

Salon Šuta v Bystrci, konkrétně p. Edita, je to jejich školitelka, stříhá perfektně.

bertulka +92738/-15645

4.1.13 20:38

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek