Kalhoty na hubenou postavu

Vložit odpověď
Nokondisi

23.9.13 13:13

Zdravím pekelnice,
poslední dobou jsem hodně zhubla a potřebovala bych padnoucí kalhoty. Bohužel, i když v obchodě zkusím vel. 34, tak mi padají. Chtěla bych kalhoty spíše dolů se rozšiřující. Poradíte, kde takové sehnat? Děkuji

 

mango má trochu menší velikosti a většinou mají i velikost 32, ve Fashion Areně byste určitě rozšiřující se sehnala. Některé džíny v NewYorkeru velikosti 25 bývají taky hodně malinké, ale nevím jak se střihem, mívají spíš jen slimky. Jo a pak má XXS velikosti i Tally Weijl. Ano, NY i TW jsou strašný hadry, ale když není zbytí, koupit se tam dá.

Nokondisi: Odpověď mi pomohla, děkuji!

+/-

23.9.13 13:27

 

šedá myši, mohu se Vás zeptat, kde v Marks & Spencer nakupujete velikosti 34 či 32? Už se mi tam vícekrát něco líbilo, ale vždy to bylo minimálně od velikosti 8 (36). Bylo by fajn, kdybych tam objevila i menší velikosti.

Hanelle5 +814/-140

23.9.13 22:11

 

Záleží na tom, jestli sháníte džíny nebo klasické látkové kalhoty. Klasiku nakupuji v obchodech jako Marks & Spencer nebo Next, mají i kratší velikosti, bohužel většinou vyšší pas. Pokud džíny, tak to chce zajít do specializovaných obchodů jako Levis…ale nedávno jsem byla úspěšná i v Espritu s velikostí 25. Hodně malé velikosti najdete i v Tally Weijl, ale kvalita spíš nic než moc.

šedá myš +113/-58

23.9.13 13:28

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek