Kalhoty - nosit/nenosit, případně jak?

Vložit odpověď
Evelyne Hillside

10.8.13 17:17

Zdravím všechny,
chtěla bych ze zeptat na tyto dvoje kalhoty. Zda jsou nositelné s ohledem na mojí postavu a případně jak je kombinovat.
První jsem si koupila už před delší dobou, ale měla jsem je na sobě jen jednou. Dají se nosit buď v pase nebo na bocích, mám vyfocené obě možnosti. Potřebuju posoudit, jak je to lepší a co více lichotí mojí postavě.
A co k nim nosit jako vršek? Napadá mně pouze něco jednoduchého, spíš přiléhavého, jednobaevného. A boty nevím vůbec. Baleríy? Sandály? Něco na klínku?

Druhé kalhoty mám taky již déle a celkem jsem je nosila, dokud mi babička neřekla, že mi vůbec nelichotí a proto je nosit nemám. Musím uznat, že některé kalhoty mi sedí líp, ale nevím, jestli jsou tyhle tak špatné, že se nedají nosit. A zase, co případně nosit k nim.
(Je mi 16 let.)

Budu vděčná za jakékoli rady, jestli kalhoty nosit nebo ne, popřípadě jak ;)

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Ty „pyzamove“ se mi moc libi, na bocich. Jsou vtipne a ve Vasem veku odpovidajici;) k nim placate sandalky a prilehave tilko a jsou v pohode.
Druhe delaji silnejsi stehna ale neprijdou mi tragicke. Vypadaji mekce a pohodlne, tak proc ne;)

711990 +42231/-9453

10.8.13 18:57

 

První bych nosila buď jako pyžamo nebo někam k vodě. S přihlédnutím na Tvůj věk klidně i na pobíhání po městě. Přijde mi, že je lepší ta varianta do pasu, ale bude záležet i na zvoleném vršku.
K tomu hnědé kristusky a nějaké tričko, tílko na tělo v barvě potisku kalhot (růžové, krémové?) atd.

Druhé kalhoty za mě buď vyhoďte nebo si je nechte na chatu, do lesa, na okopávání záhonků.

Kate 123 +382/-179

10.8.13 18:39

 

mně se první líbí víc do pasu, působí to ženštěji a víc „dospěle“, dělají hezkou siluetu (nevím, kde se vzal ten zvyk, že pokud mám trošku větší zadek, je lepší mít bokovky než k pasu - ne, naopak), varianta na boky mi až příliš připomíná tepláky. Do toho zastrčit tílko a na nohy jednoduché kožené sandály a je to…Bokovky jsou ty druhé kalhoty, které nejsou až tak lichotivé, ale žádná hrůza to není

rakettka +177/-35

12.8.13 11:29

 

Pokud se rozhodnete ty první nosit, tak za mě do pasu.

misial +16388/-5052

10.8.13 19:38

 

Souhlasím s již výše napsaným. První kalhoty sedí hezky, nosila bych je na volný čas,i na nějaké to pobíhání po městě, s topem a balerínkami. Vzhledem k tvému věku a postavě si to dokážu představit :-) Druhé kalhoty, pokud se jich nechceš vzdát úplně, bych si nechala na doma, na zahradu atd. Ale postavě opravdu příliš nelichotí.

Curly-haired Bitch +1276/-189

12.8.13 19:54

 

Záleží na materiálu, jestli je to u těch prvních bavlněný úplet, nosila bych je maximálně k vodě, protože úplet bude vždycky vypadat jako tepláky. Jestli je to normální plátno nebo něco podobného, klidně bych je nosila, případně bych vypárala gumičky na nohavicích. K tomu něco jednoduchého, uplého, jak říkáte.
Druhé mi přijdou trochu neforemné, možná zúžit nohavice kolem stehen, jestli by to šlo na tomhle střihu. Z fotky vypadají vyšisovaně, jestli je to víceméně bavlna, šly by dobře přebarvit třeba na tmavou námořnickou modrou. Se zajímavou barvou by možná trochu zanikl nepříliš šťastný střih, ale možná, že by to vypadalo taky pořád stejně. :)

Nosfi +397/-143

11.8.13 09:17

 

První klidně na volný čas nosit (k vodě, na výlet, se psem), ale spíš je nechat na bocích. Přijde mi, že když si je vytáhneš až do pasu, tak ti dělají větší zadek. Druhé nechat na doma/chatu.

gabous +2707/-1253

12.8.13 09:16

 

První kalhoty se mi líbí moc. Hlavně pokud je máte na bocích. V pase se mi tolik nezamlouvají. Každopádně to vypadá hezky, vesele. Takže s obtáhlým tričkem proč ne.
Druhé bych taky viděla spíš na doma nebo „na lítačku“, ale rozhodně to není nic tragického, co byste nemohla nosit.

ADAD +1860/-783

13.8.13 03:22

 

Lichocení postavě? Ani jedny. Jestli jsou pohodlné noste kdykoliv kamkoliv, ale nepočítejte s tím, že někdo pochválí slušivost. Oboje deformují zadek na rozplizlou divně členěnou hmotu a ty vícebarevné působí dojmem… no, leckerý kluk by si připadal málo mužný. Ty modré sice tento efekt nedělají, ale buď nemáte zrovna pěkný tvar nohou nebo to dělají ty kalhoty, že působí tak neforemně? Oboje dělají kratší nohy. Moc tomu nerozumím, podle postavy soudím, že budete mladá dívka a vypadá to, že i s pěknou postavou. Nechápu proč by někdo dobrovolně maskoval ladné křivky mladého těla a chtěl vypadat jako tetka co zrovna pleje v domácích gatích záhonek. Kalhoty nechte jako domácí nebo na venčení psa za barákem a kupte si vypasované lichotící postavě, za deset let vás bude mrzet, že jste nevyužila své možnosti a oblékala se jako hastroš.

solei +592/-550

13.8.13 14:54

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek