Kam na nákupy v Irsku?

Vložit odpověď
Flaw

28.7.16 16:20

Ahoj, příští měsíc odlétám na rok do Irska a mám určitě v plánu tam trochu obměnit svůj šatník. Jsem mladá a náplní mé práce bude hlídání dětí, proto je mi jasné, že nejvíce využiju tepláky a domácí trika, nicméně budu chtít chodit i za kulturou a podobně. Takže otázka zní - máte někdo zkušenost s tamějšími řetězci ve větších městech (Dulin a podobně)? Kde se vyplatí zabrousit na nákupy? Z nošení hader typu Primark jsem už vyrostla, jak se říká, nejsem tak bohatá, abych si mohla dovolit kupovat levné věci. Předem díky za případné odpovědi.

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

V Dublinu je jedna čtvrť s alternativní módou, bazary.. To bude lepší, než řetězce! Nevím, jak se jmenuje, ale je hned v centru a píše o ní každý průvodce.. Hodně zdaru a pěkných úlovků!

Flaw: Odpověď mi pomohla, děkuji!

bmnm +865/-252

29.7.16 16:28

 

Mohli by tam mít levné místní vlněné a kasmirove šály apod. V obchodech pro turisty. Ve Skotsku alespon měli (i když tam to měli v rámci suvenyru skotské kostky).

AnoNe +12727/-3081

29.7.16 21:41

 

V Dublinu je na kraji města nákupní centrum Blanchardstown, kde je největší T.K.Maxx v Dublinu (pár jich je i v centru). Jsem tam schopná strávit několik hodin. A pak v centru (kdybys hodně potřebovala, najdu i ulice) jsou charityshops, kde se dá (mezi spoustou hnusu teda) sehnat spousta staršně moc zajímavých věcí, značkové kvalitní, vlněné, za pár euro… většinou jich je na jedné ulici několik, takže to je taky na půl dne.

Flaw: Odpověď mi pomohla, děkuji!

zorro4 +940/-257

10.9.16 18:28

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek