Kam pro make-up - kvalifikovaný personál, zkušenosti

přes-dívka

06.02.14 09:10

Dobrý den,
zatím jsem používala jen make-up z lékárny a nyní bych se chtěla poohlédnout po něčem jiném. Zajímaly by mě vaše zkušenosti s řetězci i konkrétními prodejnami (v Praze) - hlavně to, kde mají kvalifikovaný a příjemný personál; sama si nevyberu, tak bych byla ráda, kdyby mi radil někdo, kdo tomu opravdu rozumí. Ráda si připlatím, ovšem chtěla bych mít jistotu, že s tím, co kupuji, budu dlouhodobě spokojená…
Děkuji za tipy, případně další postřehy k tématu.


Reklama

 

Čo sa týka poradenstva pri nákupoch, výborné skúsenosti mám so značkou MAC

Dixie Sunday +3910/-1432

06.02.14 09:34

 

Souhlasím s MAC - skvěle mi tam poradili odstín. A myslím, že ochotní jsou i v parfumeriích typu Douglas a Sephora. Nebojte se nechat se od nich s vybraným produktem nalíčit. A myslím, že se nemusíte stydět nekoupit tu věc hned a počkat si třeba do večera, jak se make-up bude na Vaší pleti chovat.

Gatita +3938/-305

06.02.14 14:55

 

Již zmíněný MAC také doporučuji, ale ještě lepší zkušenost mám s Bobbi Brown. Velmi ochotný personál a s jejich kosmetikou jsem opravdu nadmíru spokojená.
Obecně mám také s parfumeriemi spíš negativní zkušenosti, z poslední doby například z Douglasu v Debenhams, kde jsem personál svým dotazem vyloženě obtěžovala… Šla bych do MAC a Bobbi Brown, určitě vám poradí a případně dají i vzorky na vyzkoušení, můžete porovnat a pak se rozhodnout.

-Honeydew- +77/-14

06.02.14 17:23

 

Pokud budete zkoušet MAC, tak bych se nejspíš vyvarovala toho na Václavském náměstí, slečna tam před dvěma týdny byla absolutně nenápomocná. Záleží to samozřejmě na směnách a konkrétních osobách, píšu to sem hlavně kvůli tomu, ať nechodíte někam zbytečně.

Černá Nina +2606/-189

06.02.14 19:54

 

klidně si obejděte vše výše uvedené, ale berte si vzorečky (ve slušné parfumerce by Vám měli dát např. do kelímku) a zkoušejte doma, na denním světle, testujte výdrž a kompatibilitu s vaším typem pleti. atd. nedoporučuju se nadchnout hned, ať pak nejste zbytečně zklamaná…

hajela +211/-172

07.02.14 09:46

 

MAC super, ale třeba konkrétně se Sephorou bych byla opatrnější. V létě jsem si kupovala v Metropoli Zličín bronzer, ale nebyla jsem si jistá odstínem ( původní balení jsem nechala doma a nenapsala si číslo), evidentně zpruzelá prodavačka mi řekla, že je to snad jedno, že oba odstíny jsou hnědé…Samozřejmě jsem si odnesla jiný odstín, než jsem měla doma, vyměnit mi ho odmítli, naštěstí odstín potom seděl kamarádce. Další ne úplně dobrou zkušenost mám z Palladia - nejdřív nikde nikdo a pak se slečna chovala, jako bych tam chtěla něco ukrást (hledala jsem určitý odstín konturky). Ale třeba Sephora na Budějovické super, paní se mnou ochotně prošla asi 30 odstínů rtěnek, než jsme našly tu pravou :)

Jitka1980 +835/-168

06.02.14 15:34

 

Nejlepší zkušenost jsem zatím měla s Bobbi Brown v Douglasu. Byla jsem na Chodově, ale zaskakovala tam mladá slečna z pobočky Na Příkopech. Poradila, nenutila a dala mi od všeho, co mě zaujalo, vzorečky.

Milli +22495/-3005

07.02.14 19:23

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama