Kam pro oblek?

Vložit odpověď
Bender1

15.1.17 16:24

Dobrý den,

po dlouhé době sem opět píšu pro radu. Potřebuji koupit nový oblek na zkoušky a plesy v tomto období. Moje stávající obleky už nejsou v takové kondici a necítím se v tom už moc dobře.

Obešel jsem Van Graaf, Marks & Spencer a T.M.Lewin. Nic nesplnilo má očekávání, která jsou velmi prostá. Zkoušel jsem i po Internetu SuitSupply. Berte prosím fotky pouze jako ilustrační.

Potřeboval bych 100% vlněný oblek, který by měl notch nebo peak lapel. Mnoho obleků ve Van Graafu mělo směsku nebo divnou kapsičku na kapesníčky. Nejlépe tmavě modrý, jednořadý se dvěma knoflíkama na zapínání nebo dvouřadý. Nejlépe trochu vycpané rameno, aby srovnal mé rameno.

Od MTM jsem četl neblahé zkušenosti na jednom pánském fóru, kde nedoporučovali. I když, máte zkušenosti s Lui Lui nebo Peter Venett?

Rád bych nakoupil v Praze, jinde to nevidím moc reálně :)

Budu rád za Vaše poznámky a poznatky, kam mám zamířit. Budget vidím okolo 12 tisíc za samotný oblek bez košile a bot. To už si myslím, že není třeba kupovat :D

Děkuji Vám předem za odpovědi a přeji příjemný den!

Najdete v encyklopedii: Modrá barva

 

hmmmm… notch nebo peak lapel… úplně cítím, jak se mi zvedají chloupky na šíji při představě, že mi tohle šeptá nějaký muž …

Bender1: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Nayada +1010/-436

16.1.17 11:36

 

Se 100% vlnou se bude oblek (především kalhoty) děsně mačkat.
http://www.muzivcesku.cz/…d-k-oblekum/

pampa +453/-117

17.1.17 20:40

 

Doporučuji si udělat oblek na míru v Le premier https://www.lepremier.cz/, cena za oblek sice trochu přesahuje Váš budget, ale je to opravdu dobrý servis, kvalitní látky. Šil si tam oblek můj manžel na svatbu a jeho dva bratři jako svědci a všichni byli více než spokojení.

vjemistka +6/-2

15.1.17 18:12

 

Dobrý den, zkuste http://koutny.cz/siti-na-miru. Šili separátní sako pro přítele a je spokojen. Pokud se moc „nerozjedete“ při výběru látky, rozpočet nepřekročíte. Počítejte ale s dodací lhůtou cca. šest týdnů.

Farishta +0/-1

15.1.17 19:44

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek