Kam unosit šaty?

Vložit odpověď
Janien

2.2.17 18:54

Dobrý den,

moc se mi líbí tyto šaty, ale teď řeším, jak by se daly unosit. Myslíte, že s černým sáčkem by se daly vzít na promoci? Vím, že je to vzor, ale co poslední dobou vidím na promocích, tak se mravy dost uvolnily. Jak byste je viděli v divadle? Nebo opravdu jen na denní nošení a na zkoušky nebo státnice? Jen dodávám, že šaty jsou jemňounce růžové, pokud by to na fotce zaniklo.

Děkuju moc za rady

 

Šaty se mi taky moc líbí, pokud jsou focené na Vás, tak Vám moc sluší - střih i délka. I když jsou se vzorem, tak jsou poměrně střízlivé. Sháním právě šaty jako host na svatbu, takže bych je využila především tam. Jinak určitě zkoušky, státnice ano. Na promoci se sakem bych je viděla taky. Večerní představení v divadle spíš ne, ale za exota podle mě nebudete.

Janien: Odpověď mi pomohla, děkuji!

kohlida +1469/-332

2.2.17 21:31

 

Do divadla ne. Ale šaty jsou moc hezké a určitě je vynosíte. Na společenské akce (svatba, zahradní párty, oslavy, zkoušky, státnice…) Ale i na běžné nošení, pokud chodíte ráda elegantně.

Evergrace +168/-15

3.2.17 10:31

 

Šaty jsou nádherné!! Myslím, že s nějakým krásným velkým přehozem (nejlépe hedvábým - s matným leskem) by se daly vzít i do divadla. Barva buď růžová jako šaty nebo velmi temně šedá/antracitová.

linda21 +2183/-496

3.2.17 12:45

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek