Kam v Praze pro džíny?

Vložit odpověď
LuSan

2.12.15 12:47

Ahoj, prosím zkušené nakupující o radu. Potřebuju si koupit nové džíny, ale střihy z řetězců mi nesedí (mám postavu přesýpacích hodin a ještě k tomu svaly na nohou) a nemám sílu na obíhání tisíce obchodů.
Kdysi v mém rodném městě jsem kupovala džíny v obchodě, kde měla paní vyskládané komínky kalhot různých značek až ke stropu a do kabinky mi nosila kousky podle mých požadavků, až jsem našla ty, které mi seděly jako ulité. Nevíte o něčem podobném v Praze? Děkuji za vaše zkušenosti!

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Já džíny nenosím, ale s přítelem jsme byli v prodejně Levi's na Chodově, kde jsme s pomocí ochotné prodavačky sehnali kousek i na jeho nepříliš konfekční postavu, takže můžu doporučit tu.

LuSan: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Hwi +9324/-1520

2.12.15 15:31

 

…taky doporučuji Levi's - nejsem z Prahy, ale občas tam jezdím a jednou jsem šla na Václaváku okolo jejich prodejny - měli ve výloze velkou ceduli „není to o velikosti, ale o tvaru“ - začala jsem vidět rudě a v duchu si řekla „to určitě, já vám ukážu“ - mám totiž strašný problém sehnat konfekční kalhoty - mám velký zadek a hlavně vyčnívající kyčelní kosti, je skoro nemožné najít kalhoty, všechno mi od pasu odstává. Tak jsem šla dovnitř, slečna vůbec neřešila velikosti, ale rovnou si mě na třech místech přeměřila, do kabinky donesla džíny - ptala se jen na barvu, já si je oblékla… …vytáhla kreditku a zaplatila. Doteď nevím, kolik stály a ani to nechci vědět (a to nemám neomezený účet) - seděly mi tak dobře, že mi to stálo za všechny případné peníze… Tak, zní to jako reklamní text, ale je to pravda.

linda21 +2183/-496

4.12.15 19:28

 

Taky bych doporučila Levi's, mám velmi dobrou zkušenost s prodejnou v Outlet Areně ve Štěrboholích. Pokud nebudou mít Vaši velikost, jsou schopní zjistit, na které prodejně ji mají, příp. ji i objednat + jako bonus jsou velmi milí.

LuSan: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Jitka1980 +842/-168

3.12.15 09:47

 

Levi's, jednoznačně, na Václaváku mají šikovné prodavače :) A v poslední době mi sedly i z Orsay, taky mám podobnou postavu.

arwenn +6182/-866

3.12.15 13:26

 

Z Levisu na Václaváku mám pdobnou zkušenost. Prodavačka mě změřila, řekla mi jaký typ postavy jsem, sáhla do regálu a rifle sedly jako ulité. Na první pohled „stejné“ džíny mají nejen ve 3 délkách, ale právě i pro 3 různé druhy postav - rovná, prdelatá, břichatá. Já jsem ta prostřední, rifle nosím ráda, ale sehnat ty správné je kumšt. Jedny vcelku dobré jsem nedávno sehnala v Kenvelu, střih dobrý, materiál - uvidíme, jak dlouho vydrží, víc než 2 roky mu ale nedávám. Některé rifle mám i 10 let, a to je nikterak nešetřím! Jednoznačně to vždycky byly Levisky, taky Mustangy bývaly dobré,ale ty už jsem dlouho neměla, (ty poslední byly s pasem tááákle vysokým).

KRAKATICE73 +121/-23

22.12.15 13:55

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek