Kde koupit flauš a jaký

Vložit odpověď
MP Karkulin

23.10.14 11:05

Přeji pěkný den,
budu si nechávat šít kabát, se švadlenou jsem domluvená, ale momentálně tápu nad výběrem flauše. V Brně v obchodě, který mi doporučila má švadlena, mají metr flauše vlna-kašmír zhruba za 600 korun. Začala jsem pátrat po internetu a našla jsem ceny v rozmezí zhruba od 290 do těch 600. Velice se mi líbí například tento (http://www.latky-kral.cz/…obezovy.html), ovšem vůbec se v tom nevyznám, podle gramáže nepoznám, jestli nebude moc tenký a jestli je na kabát vhodný. Mohly byste mi prosím, zkušené švadlenky, nějak poradit?
Děkuji moc za všechny odpovědi!

Najdete v encyklopedii: Šaty do práce

 

Cena 600 za metr látky, pokud je to flauš vlna kašmír je naprosto super, ale také záleží na poměru. Na materiálu na kabát se nemá šetřit. Byla jste se na materiál dívat? Na kabát bych materiál nekupovala na internetu.

MP Karkulin: Odpověď mi pomohla, děkuji!

queenmargot +9784/-1708

23.10.14 18:43

 

nekupujte to přes internet. Raději si připlaťte v kamenném obchodě, kde si to můžete ošahat, než koupit něco nevhodného a platit 2×.
Jinak internetové ceny u stejných/podobných látek se moc neliší od těch v kamenném obchodě, a myslím, že tady celkem platí, že čím dražší, tím kvalitnější (nepočítám značkové látky).
Zajděte ale určitě do více obchodů.

MP Karkulin: Odpověď mi pomohla, děkuji!

+/-

23.10.14 11:34

 

Z fotky těžko říct, jak bude látka ve skutečnosti vypadat. Zkusila bych ale majiteli toho internetového obchodu napsat, zda by vám poslal vzorek. A vzorem už pak můžete vzít ke švadleně a poradit se, zda je látka dostatečně vhodná, aby z ní mohla ušít kabát. Pokud by nevyhovovala, došla bych pro látku, kterou doporučovala ona. 600 za metr je sice hodně, to chápu, ale na druhou stranu, když už jste se rozhodla nechat si ten kabát ušít, tak ať je opravdu kvalitní :)

MP Karkulin: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

23.10.14 17:48

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek