Kde koupit kalhoty k saku

Vložit odpověď
Benetton

20.9.14 13:05

Kamarád si koupil v Reserved krásné světle šedé sako s jemným vzorkem. Bohužel zjistil, že k tomu nemá žádné vhodné kalhoty. Prošli jsme v Brně Olympii a nenašli jsme žádný vhodný model. Problém je, že je hodně drobné postavy, takže mu nic moc nesedí. Máte prosím tipy, kde koupit kalhoty, které by k saku pasovaly ve stylu ležérní elegance, byly i na drobnější postavu a cena by nebyla kolem 3000? :) Předem děkuji za rady a nápady. O nápadu nechat si vyrobit kalhoty u krejčího jsem přemýšlela, ale obávám se, že když nemá konkrétní představu o výsledku, bude těžké je zhotovit.

Najdete v encyklopedii: Tabulka pásnkých velikostí

 

Řekla bych, že sehnat kalhoty ze stejné látky a ve stejné barvě, jako je oblek, se vám asi nepoštěstí. Našla jsem si to sáčko na stránkách Reserved, konkrétně to světle šedé. Naštěstí je to jasně vycházkové sáčko, takže k nim může mít kalhoty, jaké chce. Klasické černé oblekové to určitě nezkazí, ale může to kombinovat např. i takhle:

Hořčicově žluté, vínové, olivově zelené, tmavě šedé nebo tmavě modré kalhoty k tomu také půjdou. Často mívají tyhle jednobarevné, základní kalhoty v C&A. Ale když se vrátíte do Reserved, tak je tam taky mají:

http://www.reserved.com/…hes/trousers

andiedvorakova +8745/-1219

20.9.14 22:19

 

Zkusila bych Bandi Vamos, jsou celkem ochotní, výběr slušný, netuším jak v dané barvě. Také mne napadá Mahdal, OP Prostějov, případně prolézt sekáče? Jinak moc ohledně pánské módy nevím…

Enefa +1341/-184

20.9.14 18:38

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek