Kde koupit látku na kabát (Ostrava, Opava)?

Vložit odpověď
M5

6.9.12 09:58

Zdravím všechny,
už se znatelně ochladilo, tak mě dohnaly myšlenky na zimní kabátek. Chtěla bych něco kvalitnějšího, s originálním prvkem a nádechem elegance. Sehnat kabátek z kvalitnější látky je v běžných řetězcových obchodech skoro nemožné (nebo stojí 6000,– Kč a více. Kápla jsem na velmi šikovnou švadlenu (kolegyně má od ní ušitých více kabátů, ale musím si sehnat látku.

Jádro pudla: prosím o radu, kde bych mohla kvalitnější látku zakoupit? (okolí Ostrava, Opava)
Děkuji

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Látky nakupuju na různých eshopech, kabátovky se mi třeba líbí tady: http://www.metrovytextil.cz/index.php?… Po dohodě se tam dá i zajet osobně a vybrat si. ale je to bohužel v Hranicích. jinak v Ostravě nikdy moc nepochodím.. Textil u Sýkorova mostu měl loni v nabídce zimní kabátovky- ale výběr podle vzorníku a za příšernou cenu (okolo 550? m).. v eshopu výše pořídíte směs 80% vlny, nějaké příměsi a kašmíru- okolo 250-290 Kč. také už tam mám předvybráno na kabátek :)

Olivera +990/-80

7.9.12 20:40

 

Otázka je, co si představujete pod pojmem kvalitnější látka? V Ostravě jsou dobře zásobené galanterie dvě - jedna na Sýkorově mostě (s totálně nepříjemnou obsluhou, ale když tam člověk jde jednou, dá se to překousnout), druhá na Čs. legiích na rohu s Poštovní tuším (ale dražší, nicméně větší výběr). Jestli ale sháníte třeba 100% vlnu, tak tu nemají v celé Ostravě nikde. Nevím, z čeho si chcete nechat kabát ušít, směsovek bude všude plno, ale zas až tak nehřejí.

Lienka77 +1788/-234

6.9.12 21:54

 

A ta svadlena nevi kde sehnat latku? Nebo ta kolegyne? Nejsem sice z ostravy ani okoli, tudiz vam nemohu poradit, ale ze zkusenosti vim, ze - alespon moje matka- kdyz neco sije, chce si sama vybrat latku, protoze kdo neumi sit, tak neodhadne, jak se latka pri siti bude chovat. Ale svadlena by si asi mela umet poradit se vsim, takze tady mozna mluvim z cesty… A jeste mam tuseni, ze kdyz si koupite latku a zaplatite praci, tak jste na tech 6000 taky… (tim vas nechci odradit od vasi bohulibe myslenky nechat si kabat usit)=]

llolla +20399/-3436

7.9.12 16:53

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek