Kde koupit podobnou peněženku?

Vložit odpověď
Sleepy

4.12.12 14:09

Dobrý den,

chci koupit svojí mámě k vánocům peněženku. Hledala jsem klasickou dlouhou koženou otevírací (barvy - fialová, červená apod.), ale narazila jsem na tuhle a vím, že by se jí něco v podobném stylu líbílo. Tuhle konkrétní ale nechci kvůli těm příšerným světlým nápisům, tenhle styl potisku nesnáším. Taky mi vadí ten bílý nápis Gumesi, je tam jak pěst na oko. Líbí se mi ale ty květiny a nápad a mamka by určitě měla radost. Už jsem na internetu projela plno obchodů a google mi taky moc nepomohl. Nenapadá vás prosím někoho kde bych mohla sehnat peněženku v podobném stylu? (internet nebo obchod v Praze), cenu si představuji max. do 1000Kč. Uvítám všechny tipy, děkuji! :)

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

je to sice fler, ale kabelky Dara bags jsou docela kvalitní, tak by ani peněženky nemusely být špatné: http://www.fler.cz/zbozi?…

Tequila +627/-95

4.12.12 14:45

 

Zkusila bych fler, nebo si přímo zadat na fler poptávku. Určitě by Vám ji spousta lidí zvládla za přijatelnou cenu vytvořit.

SweetieCH +1838/-794

4.12.12 14:38

 

Myslím, že by stálo za to jít se podívat do obchůdku se šperky: I am. Mám dojem, že je zrovna na Andělu v OC, mají poměrně dost velký výběr nejenom šperků, ale i peněženek a kabelek, tak myslím, že za zkoušku to stojí;)

+/-

4.12.12 14:58

 

Pokud jste to ještě nezkoušela, tak doporučuju projít Polyvore (floral wallet, nebo nějaké podobné heslo). Je tam toho kupa i s cenou a odkazem na konkrétní eshop.

llolla +20398/-3435

4.12.12 19:33

 

První co mě napadlo byla značka Dara Bags, která se dá sehnat, jak již bylo zmíněno, přes Fler. Navíc mají i kamenný obchod poblíž Anděla, tam jsem ale ještě nebyla, tak nevím, jak široký sortiment mají.
Na Fleru mají prodej rozdělený do dvou míst:
sem http://www.fler.cz/dara-bags a sem http://www.fler.cz/…gs-exclusive .

firefly +5490/-789

4.12.12 23:18

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek