Kde kupovat parfémy

Vložit odpověď
panthalion

28.3.16 10:12

Ahoj, tuším, že už tu podobná diskuze proběhla, ale nějak ji nemůžu najít. Po delší době zase vyvstala nutnost koupě parfému, mám oblíbený jeden konkrétní, poohlížím se po internetových obchodech kde je cena +/- 100 kč stejná, ale ze zvědavosti jsem zašla do sephory a tam stojí 100ml téměř 2× více, napadlo mě (bohužel až s odstupem), že je to třeba na rozdíl od eshops parfém, ne parfemovaná voda. Navíc si nejsem jistá, jestli vůně z eshops jsou vždy kvalitní a dočkám se toho na co jsem zvyklá… máte s těmito nákupy nějaké zkušenosti? Díky B.

 

Vybírejte ověřené internetové obchody a neměl by být problém. Třeba parfums mají i výdejní místa, takže můžete nákup po zaplacení hned rozdělat, zkontrolovat a případně reklamovat. Že jsou kamenné obchody dražší vyplýva z logiky věci co se týče minimálně pronájmu prostor a školení zaměstnanců. Že by se jednalo o EDT bych se, pokud inzerují EDP, nebála.

panthalion: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Solathis +17180/-3435

28.3.16 14:18

 

Souhlasím s ostatními komentáři, pokud objednáte ze známých eshopů, tak nebude problém. A nebojte se reklamovat. Jednou jsem reklamovala parfém, myslím znova v parfums nebo v el nino, asi po třech měsících používání (přišlo mi, že voněl jinak, a měl špatnou výdrž, to prostě člověk po jednom dvou použitích nezjistí). Bez řečí ho vyměnili za nový kus. Vyměněný kus mám už asi dva roky a bez problému.

hell-no +4085/-1073

29.3.16 20:57

 

Zkuste objednat z nějakého lepšího eshopu a uvidíte. Z mé zkušenosti je to tak půl na půl. Měl jsem spíše dobré zkušenosti, ale po posledních dvou nákupech, kdy jeden parfém voněl odlišně a druhý nejen že odlišně, ale i mnohem méně vydržel, si raději připlatím v kamenném obchodu přímo dané značky. Parfémy z eshopu nebyly asi úplně fake, ale pro některé trhy se vyrábějí slabší koncentrace a to asi může ovlivnit i vnímání vůně. Poslední nákup například Hermès Concentrée Eau d'Orange Verte voní pro mne božsky svěže, ale přitom má hlubší tóny. Verze z eshopu voní jako jar na nádobí a vydrží asi tak 30 minut. Ale jak říkám, většina byla v pohodě.

Lierre +84/-24

29.3.16 11:18

 

Mám vyzkoušené El Nino , objednávám tam léta, mají i místo k osobnímu odběru a ještě nikdy nezklamali.

Karin +43234/-7501

29.3.16 14:13

 

Také kupuji parfémy na internetu, o tom. že vyjdou někdy i o 30% levněji než v kamenném obchodě snad ani psát nemusím. Doporučuji větší eshopy, které mají hodně recenzí na Heurece. Nedávno jsem ale objevila skvělé alternativní vůně známých parfémů od značky Aristea numeros, takže můj milovaný Angel už kupuji od nich, od originálu je k nerozeznání a stojí mě kolem tří stovek…

Pavlakropackova +0/-0

11.2.18 12:42

 

Souhlasím se Solathis. Nebojte se toho, ale vybírejte z obchodů s dobrými recenzemi. Možná pomůže tento odkaz .

panthalion: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Veroniq +3955/-460

28.3.16 18:44

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek