Kde kupovat parfémy

panthalion

28.03.16 10:12

Ahoj, tuším, že už tu podobná diskuze proběhla, ale nějak ji nemůžu najít. Po delší době zase vyvstala nutnost koupě parfému, mám oblíbený jeden konkrétní, poohlížím se po internetových obchodech kde je cena +/- 100 kč stejná, ale ze zvědavosti jsem zašla do sephory a tam stojí 100ml téměř 2× více, napadlo mě (bohužel až s odstupem), že je to třeba na rozdíl od eshops parfém, ne parfemovaná voda. Navíc si nejsem jistá, jestli vůně z eshops jsou vždy kvalitní a dočkám se toho na co jsem zvyklá… máte s těmito nákupy nějaké zkušenosti? Díky B.


Reklama

 

Vybírejte ověřené internetové obchody a neměl by být problém. Třeba parfums mají i výdejní místa, takže můžete nákup po zaplacení hned rozdělat, zkontrolovat a případně reklamovat. Že jsou kamenné obchody dražší vyplýva z logiky věci co se týče minimálně pronájmu prostor a školení zaměstnanců. Že by se jednalo o EDT bych se, pokud inzerují EDP, nebála.

panthalion: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Solathis +17130/-3429

28.03.16 14:18

 

Mám vyzkoušené El Nino , objednávám tam léta, mají i místo k osobnímu odběru a ještě nikdy nezklamali.

Karin +38930/-6825

29.03.16 14:13

 

Souhlasím s ostatními komentáři, pokud objednáte ze známých eshopů, tak nebude problém. A nebojte se reklamovat. Jednou jsem reklamovala parfém, myslím znova v parfums nebo v el nino, asi po třech měsících používání (přišlo mi, že voněl jinak, a měl špatnou výdrž, to prostě člověk po jednom dvou použitích nezjistí). Bez řečí ho vyměnili za nový kus. Vyměněný kus mám už asi dva roky a bez problému.

hell-no +4044/-1038

29.03.16 20:57

 

Zkuste objednat z nějakého lepšího eshopu a uvidíte. Z mé zkušenosti je to tak půl na půl. Měl jsem spíše dobré zkušenosti, ale po posledních dvou nákupech, kdy jeden parfém voněl odlišně a druhý nejen že odlišně, ale i mnohem méně vydržel, si raději připlatím v kamenném obchodu přímo dané značky. Parfémy z eshopu nebyly asi úplně fake, ale pro některé trhy se vyrábějí slabší koncentrace a to asi může ovlivnit i vnímání vůně. Poslední nákup například Hermès Concentrée Eau d'Orange Verte voní pro mne božsky svěže, ale přitom má hlubší tóny. Verze z eshopu voní jako jar na nádobí a vydrží asi tak 30 minut. Ale jak říkám, většina byla v pohodě.

Lierre +84/-24

29.03.16 11:18

 

Souhlasím se Solathis. Nebojte se toho, ale vybírejte z obchodů s dobrými recenzemi. Možná pomůže tento odkaz .

panthalion: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Veroniq +3425/-408

28.03.16 18:44

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama