Kde mám sehnat modré šaty?

Vložit odpověď
aja.y

5.6.12 21:56

Potřebuju poradit :D Sháním modré (tyrkysové, nazelenalé, …) společenské šaty do tanečních (na prodlouženou, plesy nebo tak něco). Sehnala jsem jedny v e-shopu Manga http://shop.mango.com/…-long-dress/?… Nevíte o nějakém obchodě, kde by prodávaly podobné? Pokud možno, abych si je mohla i vyzkoušet. Důležitý je i střih, potřebuju vypadat štíhle a ne jako hromada čehosi :D Jo a prosím, ne satén…

Najdete v encyklopedii: Barvy

 

V Praze můžu doporučit Cool Butique, mají prodejny na Vinohradské, andělu a Čechově náměstí. Čaty nejsou moc drahé a vypadají perfektně, mám od nich troje.

Tleilaxan +4062/-1856

6.6.12 07:02

 

http://www.coolboutique.cz/…-dlouhe-.php Další příp. najdeš v záložce Cinderella - šaty dlouhé. Teď jen doufat, že jsi z Prahy a naše dvě (stejné) rady Ti k něčemu budou! :)

Martishka +903/-68

6.6.12 10:40

 

Spoustu barevných šatů mají vždycky tady http://www.picara.cz/index.html (je to v Praze na Václaváku), ale nikdy jsem neměla odvahu vlézt dovnitř, takže ceny a kvalitu nevím. Ale jejich výloha je vždycky jako duha :-)

Vipera +1892/-420

16.6.12 18:39

 

Mango poskytuje službu dodávky na pobočku, tzn. jestli to nemáš daleko do Brna či Prahy, můžeš si šaty přes e-shop objednat s dodávkou zdarma na pobočku, z té ti po cca týdnu zavolají, šaty si tam můžeš vyzkoušet a v případě nespokojenosti je tam nechat. Peníze ti vrátí zpět na účet. Je to poněkud zdlouhavé, ale na prodejnách všechno zboží zkrátka mít nikdy nebudou.

mannnka +18/-3

17.6.12 14:17

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek