Kde nechat opravit podšívku kvalitního podzimního kabátu

Vložit odpověď
Bettina

19.8.18 23:56

Dobrý den,
před mnoha (asi dvanácti, patnácti?) lety jsem si koupila krásně vypracovaný podzimní plášť značky Michael Kors. Bylo to v době, kdy sice ještě neměl každý kabelku této značky, zato co kousek oblečení, to precizně vypracovaný model. Kabát je dodnes krásný, šedé káro, nadčasový rovný střih, zvenčí perfektní stav - a to jsem ho nosila opravdu dost. Vidět je to však na jedné věci, má na boku zcela prošoupanou, dokonce roztrženou podšívku (ten bok, kde jsem nosívala kabelky, tašku s notebookem atd a vnitřek kabátku se otíral třeba o pas džínů, boky s páskem atd). Nikdy jsem nedokázala kabát vyřadit, ale léta jsem ho teď kvůli této vadě nenosila. A je mi to líto, protože je fakt skvělý. Pro letošní podzim jsem si dala socialistický závazek - kabát nechám opravit a začnu zase nosit! Nerada dávám pryč kvalitní a takto nadčasové kousky…Ale teď kruciální otázka - co s ním? Doporučíte opravnu oděvů, kde by se s něčím takovým popasovali? Vyřeší věc záplata, nebo lze vyměnit celou podšívku? Máte někde dobrou zkušenost? Jsem z Prahy, dojedu kamkoliv…jen bych potřebovala, aby to udělali precizně a kabát nezkazili…

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Já bych velmi doporučila paní Olenu z L krejčovství, přidávám odkaz na stránky: https://www.krejcovstvi-l.cz/. Sídlí nedaleko Flory.

Hwi +9324/-1520

25.8.18 08:52

 

Cena l 500,– Kč není přemrštěná, protože třetina z toho je cena podšívky. Levněji se to asi pořídit nedá, je to těžká práce.

Alterations +3494/-1015

27.8.18 17:03

 

Vyměnit podšívku kabátu spadá do celkem běžné, byť ne nepracné, práce opraven oděvů. Dobré obecné zkušenosti mají moji přátelé s krejčovstvím v ulici Victora Huga na Smíchově.

Moir +23897/-3816

20.8.18 10:50

 

Měla jsem podobný problém.Ptala jsem se ve 2 krejčovstvích v Praze a řekli mi,že jedině výměna celé podšívky a cena včetně materiálu od 1500,–Kč.To se mi dát nechtělo,takže kabát visí ve skříni a uvažuju,že si to sama opravím „podomácku“.Na díry našiju podšívkové kapsy ze staré synovy bundy.Měl tam hodně takových vrchních našitých- na mobil,pero,peněženku…Tak je využiju.

Sheba +3616/-528

23.8.18 20:24

 

Krejcovstvi Jakub Mareš na Žižkově

Semtex +466/-176

25.8.18 07:48

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek