Kde sehnat jeansy jako na obrázku

Vložit odpověď
AnaKarenina

13.3.14 10:41

Dobrý den milé dámy a pánové,
nepotkal měkdo z Vás podobné jeansy?
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?…
Pro vysvětlenou, jsem čerstvě na mateřské a můj šatník je plný lodiček a pouzdrových šatů, případně funkčního oblečení na sport, ale zjistila jsem, že na procházku do lesa s kočárkem prostě fakt nic odpovídajícího nemám. Do města vyrážím pořád v lodičkách a šatech, ale jistě uznáte, že v lese by vypadaly fakt divně a cyklodress zrovna tak :-D. Za tímto účelem už jsem si tedy pořídila tvz. oxfordky a následující jarní parku:
http://www.asos.com/…product.aspx?…
Je super, ale hodí se k ní úzké jeansy aby vyrovnaly širší horní část těla a já mám jen široké. Líbí se mi postované jeansy z Asosu, ale jeansy přes net objednávat nebudu. Jde mi o to, že mají horně úzké nohavice, ale ne skinny, které obtahují úplně vše včetně lýtka. Nepotkali jste podobné v nějakém řetězci v Brně? Nejlépe v Olympii? Chci vyrazit na nákup, ale hlídání mám jen na omezenou dobu a bojím se, že všude budou jen ty skinny, které mně nesluší, úzké nohavice naopak ano. (vel 38, ale normální ženské křivky) Cenu bych viděla do 1000kč, přece jen budou fakt jen na procházky do lesa, nebo někam, kde je horší terén. Děkuji moc za tipy.
PS: Vím, jsem ztracený případ, ale já i v tom lese chci vypadat dobře :-D.

 

V Lindexu - mají jak slim, tak i rovný střih, který odpovídá vaší fotce a dokonce jsou i s vyšším pasem. Tak zkuste kouknout tam.

AnaKarenina: Odpověď mi pomohla, děkuji!

xIvet +4392/-361

13.3.14 11:59

 

Lindex asi 750 a drží. Jinak pokud jste pražská, udělejte si výlet do outlet arény ve štěrboholích, je tam Levis, a mám odtud super užší chinos za 400,– a fest jeansy kolem 1000,– (drží už třetí rok a nepoznala byste že jsou nošené)

AnaKarenina: Odpověď mi pomohla, děkuji!

babakoko +2176/-666

13.3.14 12:17

 

V pondělí jsem si takové koupila v C&A ve Vaňkovce, myslím 890 korun, možná jen o trošku světlejší. Jsou s elastanem a není to hadra.

AnaKarenina: Odpověď mi pomohla, děkuji!

mimi55 +205/-43

13.3.14 19:16

 

Podobné jsem koupila v Kenvelo ,stály kolem 700 Kč. Materiál je spíš tužší a na takovéhle procházky pro mě naprosto ideální :)

AnaKarenina: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Karolina99 +25/-0

13.3.14 15:43

 

Podobné jsem viděla na figuríně v Olympii v Marksovi. Ceny kolem 1000,– (Per Una cca 1200,–). Minulý rok jsem si podobné kupovala v HM. Tento střih by mohli mít v Espritu nebo v s.Oliver.

Na webu Nextu mají několikery slim fit, které by se vám hodily, ale pochybuji, že je budou mít v prodejně. Asi by bylo nutné si je objednat.

http://www.next.co.uk/…-isort-price

Několikery vhodné mají v Lindexu. A tyto světlejší i tmavší mají dle vyhledavače v obou prodejnách ve vaší velikosti.

http://www.lindex.com/…Dny-Classic/?…

http://www.lindex.com/…Dny-Classic/?…

AnaKarenina: Odpověď mi pomohla, děkuji!

MorusRubra +8607/-1313

13.3.14 13:30

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek