Kde sehnat komodu na šperky?

Patane

31.08.12 16:47

Nevíte, kde sehnat komodu určenou na šperky nebo něco ve stylu skříňky, která je na fotkách? Šperkovnici mám, ale vlastním toho tolik, že se to tam stejně nevejde.
Budu ráda, když přidáte typy, jak skladujete šperky vy.


Reklama

 

Já jsem si třeba konkretně na naušnice sama „skladiště“ vyrobila, vzala jsem starý rám od obrazu, nalakovala jsem ho a místo obrazu jsem do něj dala síť proti hmyzu a tu nabarvila na bilo, v naušnicích mám teď pořádek a hlavně přehled a ještě to na zdi hezky vypadá :-)) a pokud vlastníte třeba i korále a podobně myslím že do té sítě by jste mohla dát třeba nějaký háček a na to „bižu“ pověsit :-)

v.veronicka +90/-6

31.08.12 22:51

 

Se šperkovnicí neporadím, mám doplňků tolik, že by se mi stejně všechny do jedné nevešly. Mám hlavně hodně korál(k)ů a zavěšovacích naušnic. Přehlednost jsem vyřešila tak, že jsem koupila velkou korkovou nástěnku, korek jsem pomocí klasických připínáčků pokryla růžovou vlnitou lepenkou (není úplně tvrdá, spíš je to asi dekorační papír). Šperky na ní zavěšuji jednoduše pomocí klasických krejčovských špendlíků s barevnými hlavičkami. Těžší nebo širší náhrdelníky věším na dva špendlíky. Všechno je pěkně zorganizované, nikdy nic nespadlo a navíc to funguje jako docela pěkná dekorace.

kate08 +245/-14

11.09.12 11:40

 

Patane, taková diskuse už tady je, včetně odkazů na výrobce, tuším.

Robena +16506/-2347

31.08.12 17:00

 

Já vlastním hlavně náušky a náramky a osvědčily se mi průhledné plastové krabičky s přihrádkami z korálkárny anebo z rybářských potřeb.

Réza4 +8243/-575

02.09.12 09:41

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama