Kde sehnat krémové boty jemným šatům? Praha

jajkaz

06.06.12 18:57

Ahoj.
Před pár dny jsem absolvovala neúspěšnou túru za botami, které by se mi hodily k šatům. Sháním jednoduché, jemné a klidně i nějak atypické asi nejlépe baleríny (nejsem na podpatky moc zvyklá a preferuji pohodlnou obuv s nízkým podpatkem) béžové nebo krémové barvy. Eventuálně by šly boty růžovo-korálové barvy (jako je „pásek“ u šatů).
Už jsem docela zoufalá ze zdejšího výběru, kdy člověk na krémovou barvu u bot skoro nenarazí a když ano, tak na nich musí být různě hnusné cvočky, velké mašle, spony a nebo jsou ty boty gumové.. :/

Pokud by měl někdo z vás nějaký tip, byla bych moc vděčná.
Děkuji jajkaz :)


Reklama

 

Ahoj tak na tvé otázky týkající se béžových či korálových barev, namátkou Tamaris:

teresaK +339/-16

07.06.12 06:48

 

k béžovým/krémovým šatům bych tedy boty podobné barvy nikdy nevolila, protože je to jedna ze zásad barevných kombinací. stejnou barvu netrefíš nikdy, a potom bude výsledek dost škaredý. a stejně i kdyby ano a trefilas ji, výsledek bude nuda. stejně to platí pro všechny ostatní stejné barvy bot a šatů (krom snad černé).

musíš najít něco v barvě pásku, ale to ti neporadíme, protože z fotky je ta barva houby vidět, a navíc barva na monitoru klame. nebo zvolit zřejmě jemně hnědé nebo šedé /záleží na odstínu, aby ladil k podtónu šatů) boty a sladit je s kabelkou.

Jiná Realita +245828/-57446

06.06.12 19:45

 

Já bych volila tmavší hnědou (chladnějšího odstínu), podobnou vlasům modelky. Stejný odstín jako šaty ne. A korálovou kdyžtak na krk.

Ani +7632/-2740

06.06.12 22:08

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Metalické odlesky vládnou letošnímu létu

Metalické kabelky jsou zvlášť pro léto vždy velmi aktuální. Jednak... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
5 typů kravatových uzlů

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Můžete mít sebekrásnější kravatu, ale pokud místo uzlu vážete... Celý článek


Reklama