Kde sehnat padnoucí dámskou košili

Vložit odpověď
Luela

29.8.14 20:17

Pekelnice, kde koupit košili nebo minimálně zdobené halenky /ale radši bych košili z pevnějšího materiálu/?
Mám velikost 38-40 ale nesouměrnou postavu. Mám užší záda, trošku větší prsa a bohužel trochu bříško. Košile padnoucí v zádech a ramenou buďto nejde dopnout nebo vytvoří rozevření mezi knoflíky a navíc vynikne břicho. pokud mi sedí vepředu, tak bych zas potřebovala zmenšit ramena a zúžit v zádech. Navíc mi přijde, že sehnat něco i materiálově, co neprosvítá zkrz (i když to visí na ramínku, takže je to dvojitě) je také asi pořádný úkol.
pokud budu vědět, že se někde prodává něco co bude sedět, něco to vydrží, bude to spíš klasický střih, co se dá nosit furt, tak bych zvládla i cenu přes 1500Kč.
předem díky za tipy.

 

S takovým limitem si ji nechejte ušít.

kohlida +1469/-332

29.8.14 20:49

 

Zkusila bych Van Graaf na Václavském náměstí, tam jsme uspěla vždy, když jsem sháněla košili. Pak mě napadá Peek & Cloppenburg. Dlouho jsem tam nebyla, ale smysluplné košile mívali celoročně. Vzhledem k tomu, že Vás nezruinuje vyšší cena, nahlédla bych ještě do specializovaného 7camicie nebo do T.M.Lewin na Chodově. Co se týče výdrže, z Van Graafu i z Peeku tahám několik let a stále beze změny (jak barevné, tak tvarové). Ty druhé dva obchody si oblíbil přítel a taky panuje naprostá spokojenost. Snad jsem alespoň trochu pomohla. Hodně štěstí při hledání :)

Luela: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Ravenna +552/-134

29.8.14 22:12

 

Pokud nechcete žádnou z oversized košil, do níž se obleče v podstatě jakákoliv postava, případně pánskou košili (tak to vyřešila kamarádka, která do ničeho dámského nedostala prsa, aniž by to na ní všude jinde bylo jako stan), potom souhlasím s kohlidou, že nejlepší bude ji nechat ušít. Již hotové košile z krámů jsou obvykle šity na konfekční postavu. Pokud je vaše postava výrazně nekonfekční, potom vám žádná nepadne tak, jak byste si představovala. Zdaleka nejste jediná, na většinu košil z konfekce má člověk moc velká/malá prsa, široká/úzká ramena, krátký/dlouhý trup atd. U švadleny budete mít výhodu toho, že si budete moct vybrat látku, barvu, všechno :)

andiedvorakova +8745/-1219

29.8.14 22:16

 

Minulý týden jsem koupila košili s krásným střihem v Tescu FaF. Bílá s černým jemným puntíkem. Nemačkavá a docela pěkná látka. Tak, jestli nemáte odpor k této značce, mrkněte.

Oljí +130/-46

30.8.14 09:32

 

Usit. Jestli mate nekonfekcni postavu, jak pisete, tak stejne rozumne padnouci kosili nesezenete.

B-rouchka +753/-41

3.9.14 10:37

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek