Kde sehnat tmavě modrý svetr?

Vložit odpověď
EmSmile

23.5.12 19:45

Předem se omlouvám těm, kterým bude moje otázka připadat jakýkoliv způsobem špatná. Jsem z menšího (statisícového) města a marně tady už asi čtrnáct dní sháním úplně obyčejný tmavě modrý svetr. Nerozepínací, výstřih kulatý, nebo do véčka. Máme tady obchody jako NY, HaM, CaA,.. Buď jsem slepá, nebo hloupá a nebo tady ten svetr vážně nikde nemají. Nákupu přes internet se nebráním. Děkuji za jakékoli reakce.
Cenový limit do 1000,– , ale to je vážně strop.

Najdete v encyklopedii: Modrá barva

 

Taky takový sháním a taky marně. Utěšuju se tím, že teď je na něj stejně teplo a do podzimu ho určitě někde objevím, třeba i v sekáči. Tmavomodrá je nová černá.

Katbet +49/-25

23.5.12 20:53

 

Co tohle?

http://www.woolovers.com/

Narazila jsem na to v jedné diskuzi, kde tento e-shop někdo chválil. Sama s ním zkušenosti nemám.

Nyxx +7046/-750

23.5.12 21:08

 

Woolovers mohu doporučit, kupovala jsem u nich několikrát a jsem spokojená. Mají ale výhradně přírodní materiály a tudíž svetry vyžadují dobré zacházení. Peru v pračce programem na vlnu v jemném pracím prostředku jak doporučuje výrobce.

Bugatti +50744/-5476

24.5.12 08:09

 

On je vždycky problém se sháněním, jakmile má člověk naprosto konkrétní představu, co chce :-)
Já mám nejhezčí svetry ze sekáče, ale nevím, jak jste tam u vás na tom se sekáči, některé sekáče jsou dobré a některé zase hadrárny… A nebo se dobré věci dají někdy ulovit na Aukru nebo na MMB, pokud si troufnete koupit jen podle fotky.
Pokud máte limit do tisícovky, určitě seženete i pěkný nový, ale zrovna v těch obchodech, co jste jmenovala, to nebude extra kvalita. A nebo Camaïeu, jak jmenovala miichalka, tam odtud mám od loňska jeden svetr, měli tam docela pěkné barvičky na výběr, ale je to takový laciný materiál a asi dlouho nevydrží.
Na Aukru je aktuálně v nabídce 410 modrých svetrů: http://moda.aukro.cz/….php/showcat?… - jen si ještě zvolte velikost a probírejte :-)
Tady například jsou modré svetry Mango (na šesti stránkách): http://shop.mango.com/…thing/blues/?…
Tady zase Asos (free delivery worldwide, osobně ověřeno!): http://www.asos.com/…ategory.aspx?…
A tady třeba Halens (dříve Quelle): http://www.halens.cz/…TdiMjglN2Q=/?… (vše, co je v tom výpisu, se nabízí i v modré barvě)
tak to zkuste probrat :-)
Naštěstí existují obchody, kde se dá koupit svetr i v létě. Bohužel v kamenných je to trochu oříšek, ale já mám vesměs dobrou zkušenost i s těmi internetovými.

Karin +43234/-7501

24.5.12 09:48

 

Vzhledem k tomu, že teď mají ve všech obchodech letní kolekci v plném proudu, myslím, že svetr bude trochu oříšek. Buď bych zkusila zapátrat po internetu, nebo se v těch obchodech nebát podívat do slevových stojanů, kde se občas zbavují loňské kolekce(pokud ji z obchodů neposílají hned po slevách hned do centrálního skladu).
Pokud svetr vyloženě nespěchá, počkala bych měsíc, měsíc a půl max. - kdy začnou letní slevy a zároveň do obchodů začnou chodit první kousky z kolekce podzim/zima, a tam se ty základní kousky, jako obyč svetr je, určitě objeví.
Nevím, jestli máte ve městě např. Camaieu, tam vím, že každou sézonu nějaké světříky mají, v létě tenčí, v zimě silnější, ale nevím, jak jsou na tom s barvama. Cena bývá kolem 400,–

miichalka +882/-142

23.5.12 20:32

 

Dneska jsem viděla jeden lehčí tmavomodrý svetr v Camaieu ve výprodeji za 250…

blacken +33717/-10347

23.5.12 21:50

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek