kde sehnat úzké barevné kalhoty na silná lýtka

Vložit odpověď

24.8.12 07:56

Ahoj, vím, že se téma již probíralo, ale nikde jsem se nedočetla, kde padnoucí kalhoty sehnat. Mám velikost 36-38, ale do většiny slimek (prodávajících v Čechách, ne v citině, např. v Německu prostě vědí, že mají i štíhlé ženy silnější nohy) se prostě přes lýtka nevejdu a pokud ano, vypadám jak v legínách s kapsama na zadku. Poctivě jsem proběhala skoro všechny řetězce i obchůdky nemasových značek a nevýt sekáčů, mám nic. Prosím o nějakou radu - třebas ty barevné kalhoty z CA, co se tu nedávno probíraly, tak ty mě pomalu neprošly přes nárt.

 

Ano přesně tak, mám stejný problém. Ani bych ty lýtka neoznačila jako silná, kdybych někomu řekla, víš já mám silnější lýtka, tak si ťuká na hlavu. Prostě do slimek jsou potřeba asi nějaké vyloženě kozí nožky nebo mladé děvče, které ty nožky má ještě tenké. Občas něco zahlédnu v takových těch malých bezejmenných obchůdcích, ale jak bylo zmíněno, jsou to vyblité barvy. Takže jsem vám neporadila, jen ujišťuji, že ta lýtka nejsou silná, jen střihy kalhot jsou pitomý!

Karja +68445/-6179

24.8.12 11:22

 

I já mám ten samý problém. A to bych rozhodně svá lýtka neoznačila za tlustá, spíš sportovní :-) Oběhala jsem také kde co, a nic.
Takže jsem to nakonec vyřešila těmito kalhotami z GAP.eu. Jsou pěkně barevné, hezky sedí, pohodlné… a cena taky není tak strašná. A když si člověk počká, čas od času GAP dělá akci a „šipuje“ do ČR zadarmo nebo se slevou.

šebestová +29/-2

24.8.12 11:53

 

upřímně, do většině slimek se přes lýtka cpu taky, ovšem ve velikosti XS. možná je to tím, že na lýtku trochu sval mám, nevím. je to hrozné a sehnat rovné kalhoty snad ještě horší… já nakupuji v sekáčích, přes velký rozptyl značek a tím, že věci většinou pocházejí ze zahraničí mi přijde, že vyberu líp a rychleji

elesse +1755/-400

24.8.12 14:13

 

Mám také široká lýtka a zmiňované kalhoty z CA mi kupodivu padly. Jsem ale o velikost výš - 38/40. Souhlasím s MUDr.Lant v tom, že problém jsem měla spíš v oblasti pasu nebo boků - byly dost volné. Zkoušela jsem všechny typy kalhot, které tam byly, a některé mi padly víc ve velikosti 38 další ve 40.
Asi nemám úplně jasno v termínech slimky, skinny… ale i se silnějšími lýtky lze nosit úzké nohavice, pokud jsou tedy dole rovné a správně dlouhé nebo se jakoby krabatí a zamaskují tak tu problematickou část.

Zuza Karadzic +99/-49

24.8.12 14:17

 

Mám úplně stejný problém, i stejnou velikost, taky by mě zajímalo kde na sebe něco sehnat, zrovna bych kalhoty potřebovala…

MUDr.Lant: problém bohužel je, že jsem jiné barevné kalhoty než slimky nikde neviděla. Kalhoty do zvonu nechci a rovné se skoro nedělají, a když už, ve vyblitých barvách nebo hrozný materiál. Taky bych tisíckrát radši rovné než slimky, protože na mě pak tak stejně vypadají, ale objevím tak jedny padnoucí za x let… A nemám zase lýtka jak sloupy, jen trochu silnější, ale už to stačí aby mi žádné moderní kalhoty nebyly, nebo když už je natáhnu přes nohy, můžu do pasu vzít podnájemníka…

Tequila +627/-95

24.8.12 10:34

 

Zrovna jsem Vás chtěla poslat do CA, na jejich barevné kalhoty, které mi připadaly docela volné, Spíš u nich byl problém se střihem v oblasti pasu.
Nechci být jízlivá, ale opravdu chcete za každou cenu mít slimky, když máte silnější lýtka? Obávám se, že silnější lýtka pro slimky jsou docela překážkou.

stes: Odpověď mi pomohla, děkuji!

MUDr.Lant +4369/-565

24.8.12 10:18

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek