Kde si nechať opraviť karabínu remeňa?

Amonute

27.11.12 09:10

Úspešne som zlomila na remeni tú vecičku čím sa pripína o kabelku. Poučila som sa a už ju nebudem preťažovať. Rada by som však ten remeň používala aj naďalej takže:

  1. ako sa volá tá vec čo sa mi podarila zlomiť?
  2. kde si takúto vecičku viem dať opraviť?

Ďakujem za odpovede :)


Reklama

 

1. ja bych to asi nazvala „karabinka“
2. nez nosit do opravy, zkusila bych se podivat v Kutilovi (pokud jste z Prahy, tak bud na Florenci nebo v Rempu v Dlouhe) a zkusit podobnou sehnat. Pak uz staci jen rozparat, karabinku vymenit a zasit (nutnosti je tlusta jehla, aby se vam v te kozence nezlomila). Podle obrazku to nevypada na nic sloziteho a casove by to ve finale mohlo vyjit podobne jako nest to spravit do brasnarstvi. :-)

Martishka +901/-68

27.11.12 09:56

 

Dobrý den,
nevím přesně, jak se součástka jmenuje, možná zámek, úchyt, řetízkový spoj? Jistě ale vím, že takové věci se nechávají opravit v brašnářství. Oprava ale není dvakrát nejlevnější, protože se musí rozpárat část materiálu (nedejbože pokud je šití složitější a členitější), vadná věc se nahradí a pak se to musí sešít znovu. Mrkněte se na internet kde ve vašem okolí brašnářství jsou, pokud nic nenajdete, často se vyskytuje kombinace "oprava obuvi/brašnářství).

vespinka +1126/-293

27.11.12 09:24

 

Musela byste mít opravdu z pekla štěstí, abyste někde našla tutéž karabinku. S největší pravděpodobností budete muset vyměnit obě, pokud nechcete mít každou jinou. Spraví vám to v brašnářství (nebo v opravně obuvi), drahé by to být nemělo. Je možné, že budou muset ucho kabelky na každé straně o něco zkrátit.

Alhambra +9966/-1593

27.11.12 09:51

 

Ano, jmenuje se to karabinka a řekla bych, že by se mohla prodávat i v lepší galanterii. Pokud byste ji nesehnala, můžete ji odpárat jako zmínila vespinka a můžete přišít tam, kam jste ji původně zapínala.
Stalo se mi jednou totéž u popruhu na kabelce, kde jsem věděla, že popruh stejně odepínat nebudu, tak jsem to tam přišila napevno.

kayav +87180/-22732

27.11.12 10:37

 

Karabinka , presne, ja by som šla riadne do brašnárstva , tam vám to vymenia, nemusia mať však takú istú karabinku, preto by som zašla aj do lepšej galantérie, alebo do umeleckych obchodov,( čudovali by ste sa čo všetko sa da kúpiť a čo si môžte doma vyrobiť O.ô ) našla by som najpodobnejšiu , možno aj rovnakú, alebo dve rovnaké a s tým potom do brašnárstva. Nie je to zas taký problém , dá sa to :) Ako vidím už Vám brašnárstvo aj radili, tak nie som prvá :) mne tam nedávno prišívali putko, vyšlo ma to na euro trvalo to asi minútu :)

Lucka073 +759/-356

27.11.12 10:21

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Oblečená neoblečená Lake Bell na Emmy Awards 2017

Než se budete před plesovou sezónou radovat z nových šatů, raději... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama