Kde v Camaieu mají ještě tuto sukni?

Vložit odpověď
katuschka88

19.2.13 16:29

Hezký podvečer,

chtěla bych Vás poprosit o pomoc. Nedávno se mi na stránkách Camaieu zalíbila tato sukně, bohužel než jsem ji stihla koupit, dostala se do slev a všude, kde jsem byla (Camaieu Brno Vaňkovka, Praha Palladium, Praha hl.n), je vyprodaná. Nemáte tip, na které prodejně, bych ji mohla ještě sehnat? Nejlépe ve velikosti 36 nebo 38. Díky moc za tipy, nemám moc čas objíždět prodejny, ráda bych šla najisto :)

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

když se zeptáte přímo v obchodě, měli by vám najít prodejnu, kde artikl ještě mají, popř. vám dají tel. čísla a můžete si prodejny obvolat.

+/-

19.2.13 18:35

 

v obchodě by Vám měli poradit, kde sukni ještě mají. A kdyby ne, zkuste ještě camaieu ve fénixu na vysočanské. Moc lidí tam nechodí a často tam potkám věci, které už jinde nemají.

goldfischlein +373/-38

19.2.13 20:48

 

Pobočka ja Harfě na Českomoravské je taky docela zapomenutá, zkuste to i tam. Fénix je potom jen o jednu zastávku metra dál…

MP Vera +4359/-814

20.2.13 09:32

 

Taky jsem pro prolezení méně frekventovaných poboček.
Ale doplnila bych uživatelku kayav - před nedávnem jsem měla vyhlédnutou jednu kabelku u Orsay, ale když mi přišla výplata, už v „mé“ pobočce byla vyprodaná. Tak jsem se chtěla na pokladně optat, jestli by se mi nekoukla do systému, na jaké jiné pobočce ji mají. A ejhle, prodavačka mi řekla, že když nemá to dané zboží na skladě v dané prodejně, tak nemůže dohledat, kde jinde by ho měli. Není to problém, jestliže zboží mají jen v jiné velikosti či barvě atd (což u kabelek neplatí, ta buď je nebo není), ale pokud je zcela vyprodáno, tak to systém nějak není schopný dohledat.
Dost mě to tenkrát rozladilo. Jen nevím, zda se to týká jen Orsay nebo i dalších řetězců, jen podotýkám, že se může stát.

Martini90 +2130/-352

20.2.13 18:46

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek