Klobouk - dá se nosit a co k němu?

Vložit odpověď
ni2ka

3.3.13 10:31

Co takový klobouk? Dá se nosit nebo je to nesmysl? Případně jak? Viděla jsem podobný na jedné mladé ženě a moc se mi to líbilo. Díky za odpovědi.

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Záleží na vašem obličeji (některým lidem sluší klobouky, respektive různé jejich typy, víc, než jiným) a taky na vlasech, vyzkoušejte víc různých účesů, abyste věděla, jaký pod kloboukem dobře sedí a vypadá hezky. Ale ano, nosit se dá a může být i opravdu slušivý. Kamarádka, která velice podobný klobouk nosí si k němu bere obvykle kombinaci neformálního saka a halenky, zkrátka casual styl, ale trochu retra určitě taky neuškodí ;-)

Lisa. Ginmi +1326/-173

3.3.13 11:31

 

Dá se nosit určitě - ale podle zdobení je pánský, dámský má zdobné prvky - v tomto případě uzel na stuze - na pravé straně. Nosím tento typ klobouku ráda a nosila ho už moje babička za 1. republiky a to byla podle tehdejších i současných hledisek opravdu dáma - a moc jí slušel. Je to nadčasový model.

kočičííí +3737/-1104

3.3.13 11:41

 

Jestli je pánský nebo dámský je celkem jedno, hlavně když sedí. já bych si udělala nízký drdol, kloubouk narazila do čela a k tomu bych si vzala buď kalhoty pánského střihu nebo i úzké, světlou jednoduchou košili a sportovní sako, vestu nebo třeba pulovr a klidně i kravatu. A všechno bych to ladila do hnědo-béžovo-vínova :-)

Alatriz +438/-121

3.3.13 16:36

 

Právě dnes jsem obdivovala Faye Dunaway v Eyes Of Laura Mars v pánském klobouku!

Sibyla +28981/-4944

3.3.13 18:50

 

u klobouků je podle mě zásadní otáka co s vlasy pod ním. vyzkoušejte si nějaké účesy a počítejte s tím, že vám vlasy pěkně splácne. Žena si sice klobouk sundávat nemusí, ale vydržte v něm celý den, navíc do školy nebo do kanceláře se klobouK ani nehodí. Určitě je krásný a doporučuju ho nosit.

Vendelýn +1589/-465

3.3.13 23:41

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek