Kloboukový problém - kam ho při obědě odložit?

Vložit odpověď
Anwen

24.8.12 11:15

Během tohoto léta jsem si moc oblíbila klobouky. Nikdy bych nevěřila, jak dokáží zpříjemnit léto a už se jich nehodlám nikdy vzdát :)
Za týden ale začíná škola a s ní i můj problém. Na obědy chodím do školní jídelny v jiné budově a tady nastává problém, kam klobouk dát. Sice jsou tam věšáky na bundy a kabáty, ale žádné místečko, kde by můj klobouk přečkal můj oběd v bezpečí :) Tašky a batohy se hází na zem pod věšáky a žádný další prostor na uložení věcí tam není. Moje otázka zní: je horší jíst s kloboukem na hlavě nebo ho položit vedle sebe na stůl? Nebo vás napadá ještě jiný způsob, jak tento problém vyřešit? Kam ho dáváte Vy, když jdete někam na jídlo?

Díky moc za všechny odpovědi.

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Pravá dáma klobouk neodkládá ani ve sprše :)

pehot +18177/-3644

24.8.12 11:26

 

ja nosim jen slamak nebo burinku a kdyz jdu do restaurace, tak si je nesundavam, protoze je beru jako cast sveho outfitu a taky proto, ze nejsem chlap:) proto si ho bud nechte na hlave… pokud si budete uprostred skolni jidelny pripadat v klobouku blbe, nechte si ho ve tride.. cestu do jidelny bez nej snad prezijete:)

razorblade +33049/-14046

24.8.12 13:06

 

jen k ostatním, se kterými souhlasím, dodám, ž u nás v jídelně by bylo krajně nefér položit si klobouk na stůl, protože člověk je tam rád, že si má kam položit talíř…

elesse +1755/-400

24.8.12 14:09

 

Já bych prostě klobouk během oběda nechala ve třídě nebo v šatně, tam, kde je během vyučování. Těch pár minut cesty do jídelny se bez něj snad obejdete a aspoň nebudete riskovat, že přijde k úhoně. Na čistotu jídelních stolů bych nesázela:o) A věšáky většinou tak přetékají věcmi, že tam se dát nedá. (U nás v práci se klobouky věší na právě na věšák spolu s kabátem.)

+/-

24.8.12 11:50

 

Dáma si klobouk nechává na hlavě i v restauraci u jídla - prostě je to doplněk, který patří ke zbytku oblečení, rozhodně bych ho po stole (zvlášť ve školní jídelně) neválela. Kdyby se to dozoru nelíbilo, tak má smůlu, to je to jediné, co s tím tak může udělat. ;-)

atrix +2994/-590

26.8.12 01:16

 

Přesně tak, žena si může klobouk v místnost na hlavě nechat. Já bych si ho nesundávala, pokud v něm chodíš normálně celý den ve škole. Pokud by byla otázka postavena výhradně jako volba, jestli sundat a odložit na stůl nebo nechat na hlavě, jednoznačně nechat.

aailyyn +8059/-1745

25.8.12 20:12

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek