kolik stojí PRADA ?

Vložit odpověď
aviv

18.12.15 14:37

Dnes jsem šla náhodou Pařížskou a zamilovala jsem se do jedněch šatů v Pradě. Hledala jsem je na internetu, jejich stránky mně přišly strašně nepřehledné, nicméně k šatům jsem objevila ještě kabelku a mám pocit, že alespoň jednu věc od nich musím mít. Jen mám problém, že vůbec netuším, jaká je cenová relace - 10, 20, 30 tis .? Přiznám se, že do obchodu tohoto druhu mám problém vkročit, většinou nakupuju přes internet, to i z bazaru a v takovém místě si připadám lehce nepatřičně. Budu ráda i za postřehy ohledně nakupování v Pařížské - jak se tam chová personál a jestli se nebudou divit, když tam vkročí osoba v normálním oblečení, případně ještě s dětma :) Rady abych si zajela do Milána případně jinam ( ikdyby to tam bylo levnější ) pro mě nejsou .)

 

Kalhoty stojí cca 15 tisíc.. Předpokládám tedy, že šaty budou dražší, ale samozřejmě záleží na provedení…

Osobně znám nějaké lidi z personálu a vím, že jsou opravdu milí. Co se týče zákazníků, tak tam chodí nejen dámy na podpatcích, ale také spousta lidí v teplácích a teniskách… Takže toto bych, stejně jako nákup s dětmi, neřešila :)

aviv: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Bebunka +173/-48

18.12.15 16:47

 

No tak Prada stojí různě, hodně záleží na kolekci a konkrétních šatech - materiál, ozdoby atd. Ale řekla bych, že přes 20K nebudou, spíše tak 15-17K (možná i pod 10).
Jinak co se personlu týče, tak ten je speciálně vyškolený, aby se Vás až nepříjemně usmíval :D prostě to mají v popisu práce. Takže pokud se děti budou chovat slušně, vůbec bych to nehrotila:)

aviv: Odpověď mi pomohla, děkuji!

shoeslover +899/-217

18.12.15 15:25

 

Kdybyste někdo jel do Itálie na dovolenou, tak u města Civitanova (provincie Macerata) se nachází outlet Prady, v Montegranaro.

KatinkaH +1/-1

27.12.15 12:58

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek