Červená zimní bunda a výběr barvy kabelky

P.PeP

06.12.12 11:49

Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně zkombinování barev. Mám červenou zimní bundu nad kolena, šedé zimní boty a černé (popřípadě šedé) rukavice. Moje otázka zní: Jakou barvu kabelky byste mi doporučovaly? (Nevím, jestli by byla lepší černá nebo šedá, nebo jestli bych mohla mít kabelku s oběma barvami). Děkuji za vaše odpovědi :)


Reklama

 

Muzou byt klidne obe, proc ne - pokud takove kabelky mate doma tak je klidne stridejte. Pokud si ji teprve chcete koupit - kupte si proste takovou jaka se vam nejvic bude libit a neomezujte se tim ze chcete nutne cernou nebo nutne sedou. Nejlepsi bude vyrazit na nakupy oblecena tak jak popisujete, kabelky si vyzkouset a uvidite jak to bude celkove ladit. Neni totiz seda jako seda a dva ruzne odstiny sede muzou vypadat spolu divne.

Alizon +10078/-1268

06.12.12 13:15

 

Já bych volila černou. Nicméně otázka je velmi obecná, hodně záleží na typu a odstínu bot, bundy, kalhot/sukně a podobně.

MUDr.Lant +4322/-558

06.12.12 11:55

 

Volila bych spíše šedou, pokud máte výraznou barvu na horní polovině těla, nevýraznou na dolní, nepřidávala bych nahoru ještě kontrastní kabelku, celek by působil nevyváženě. Rukavice jsou podle mě vhodnější černé, ale můžou být obojí.
Ps.: Na vašem místě bych se pokusila sehnat kabelku ve stejném odstínu jako boty, ale s jinou povrchovou úpravou (bunda asi nebude extrémně elegantní takže. třeba semiš).

Daniela1991 +971/-245

06.12.12 12:49

 

Souhlasím s Danielou. Červená bunda je už dominantní barva, k ní bych volila doplňky tak, aby platilo pravidlo 3 - t.j. 3 věci ve stejné barvě - tedy máte-li šedé kozačky a rukavice, pak k tomu šedou kabelku, a červená barva bude vybalancována. Nakonec ať si už pod bundu vezmete cokoli jiného / i vzorovaného vícebarevného/, šedé kozačky a kabelka to jistí.
Budete-li chtít použít šedou kabelku k jiné barevné kombinaci, můžete na ni uvázat šátek s doplňkovými barvami.

eva64 +1624/-1315

06.12.12 22:02

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Metalické odlesky vládnou letošnímu létu

Metalické kabelky jsou zvlášť pro léto vždy velmi aktuální. Jednak... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
5 typů kravatových uzlů

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Můžete mít sebekrásnější kravatu, ale pokud místo uzlu vážete... Celý článek


Reklama