KOmbinace modrá + modrá

Vložit odpověď
Lasiva

12.1.17 17:51

Dobrý den, ráda bych se poradila ohledně kombinace plesových šatů s doplňky. Je mi 40 let, tmavé vlasy a červený proužkem v ofině - asymetrický střih. Oči modré. Šaty jsou tmavě modré - noční obloha až do černa, s odlesky - jakoby jemňoučké kamínky, ale nejsou vidět, pouze se blýskají při pohybu. Jsou rovného střihu, délka pod kotníky, na prsou voda a na bříšku řasení. Mám velikost 40. Jsou bez rukávů. Protože nemám úplně hezké paže, ráda bych pořešila nějaký pléd (nesnáším bolerka). Abych celkový dojem trochu „rozsvítila“ bylo by možné zvolit světle modrou barvu psaníčka a přehozu přes paže?? A jaké by měly být boty?? Všichni mi doporučují stříbrnou, ale zdá se mi to takové klasické. Jakože očekávatelné. POtřebuji být zajímavá a neotřelá. Nebo zvolit lososovou?? Děkuji Velmi za Vaši odpověď.

Najdete v encyklopedii: Modrá barva

 

Víte, že nemáte hezké paže, a přesto chcete jít v šatech bez rukávů? Proč si nepořídíte jiné, které zakryjí alespoň část. Pak nemusíte řešit pléd, který je beztak při tanci velmi nepohodlný.
Jinak bych rovněž dala na rady ohledně stříbrných doplňků. Potřebujete být výrazná, ale nechcete to udělat „řvavě a lacině“, viďte?

renééééé +50/-5

15.1.17 09:53

 

A co takhle třeba vinove červenou nebo skoricovou?

dagur +4358/-848

14.1.17 23:12

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek