Co na sebe na koncert Lucie

Vložit odpověď
Veruliify

29.5.14 21:37

Pěkný večer,

dostala jsem jako dárek lístky na koncert Lucie do Prahy do O2 arény, ale nikdy jsem na tak velkém koncertu nebyla, a tak bych se chtěla zeptat, co na sebe na takovou akci a hlavně co si třeba vzít s sebou. Chodí se tam nějak s větším předstihem? Vůbec si to nedokážu představit a nevím, jak si to celé zorganizovat :) Navíc jsem hrozný plašan, tak budu ráda za rady zkušenějších koncertních nadšenců :)

 

Není to žádná společenská událost, neřeknu, kdyby to bylo něco jiného, ale koncert Lucie… Většina lidí tam bude v džínách. S předstihem ani nemusíte, samozřejmě je to lepší o chvilku dřív, ale není nutné tam hodinu předem postávat (Pokud tedy nemáte lístky na stání a nechcete být v první řadě, pak je samozřejmě záhodno, být s dostatečným předstihem.) Sebou asi nic, lahev s vodou nám stejně u vchodu vyhodili, občerstvení a pití se dá koupit tam.

Veruliify: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Lightshadow +21385/-7252

30.5.14 08:54

 

Taky se chystám, tak jste mě donutila se zamyslet co na sebe. Taky myslím, že většina lidí přijde v jeansech a tričku a v tomto případě řekla bych na tom není nic nevhodného. Já osobně zvolím nějaké lehčí (neformální) šaty po kolena, protože mám zkušenost, že na podobných akcích je vedro a nechci se zbytečně upéct, když stejně jeansy skoro vůbec nenosím. Tato taktika se mně dost osvědčila když jsem byla třeba na koncertě v Londýně v Hyde parku, protože tenkrát zrovna na Londýn uhodila velká vedra a byla jsem opravdu ráda, že se nemusím péct v kalhotách. Takže obecně bych zvolila něco neformálního, v čem se cítíte dobře a u čeho Vám nebude vadit, kdyby Vás někdo omylem polil pivem :-)

Veruliify: Odpověď mi pomohla, děkuji!

AnaKarenina +4690/-1312

30.5.14 09:37

 

Je to koncert kapely, ne filharmonie, takže hlavně co je vám pohodlné. Budete dlouho stát, bude tam spousta lidí, nejspíš se budete nějakou dobu mačkat v davu, takže pohodlné boty, pohodlné oblečení - spíš víc tenkých vrstev, ať můžete postupně sundavat (časem tam bude dost teplo, pokud tam nebude nějaká silná klima). S sebou bych doporučila nějaké žebradlo, které vám nebude překážet ale zároveň budete mít kontrolu nad věcmi v něm - kapsáři se objevují i na akcích jako je tato. Jak je psáno výš, pití nemá smysl s sebou brát, totéž deodorant ve spreji, rovnou by ho zabavila ostraha u vstupu - co všechno se nesmí vnášet si raději najděte v návštěvním řádu. Časový předstih není nijak zvlášť potřeba, nejspíš bude stejně předkapela, tzn. že se začne se zpožděním už na začátku.

Veruliify: Odpověď mi pomohla, děkuji!

MP Vladenka +9533/-3345

30.5.14 11:24

 

Na Lucii? Rozhodně něco z devadesátek!

klubo +10438/-4086

30.5.14 18:38

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek